Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az iphone-ok...

Mi a különbség az iphone-ok között?

Figyelt kérdés

Én tényleg nem tudom.

Szeretnék venni iphone-t de nem tudom hogy milyent és melyiket aki tapasztaltabb nálam, tanácsait örömmel várom!:)

Hallottam már iphone 5-ről is és 4 ről is és valószínüleg ezért sem tudom, mi a különbség köztük.:/ Válaszoka telőre is köszönöm.



2013. okt. 28. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Nem vagy elég megszállott ahhoz, hogy iPhonet vegyél. Az csak az elvakult barmoknak kell, akik vagy divatból, vagy a túl sok pénzükből vesznek telefont. Iphone 4S GSM boltban 130 ezer legolcsóbban, szolgáltatónál 190-200. Mindezt egy elég gyatra kétmagos telefonért.
2013. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha tudsz jobbat ajánlani azt is elfogadom. Én igazából csak telefont keresek. És az iPhone-t néztem ki. De ötleteket... elfogadok!:)
2013. okt. 28. 22:39
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
gsmarena.com-on nézelődj. Leginkább talán a Sonyt tudnám javasolni, aztán HTC, LG. A sor végére tenném a Samsungot és az iPhonet. Utóbbi kettőnek hihetetlen rossz az ár-érték aránya.
2013. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Vegyél Sony-t. Azok a legjobb ár/érték arány telefonok, nem tucatnyi ájfón, meg szar Samsung (habár nekem is ez van, de akkor is fos)
2013. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
én se vágom, mért pontoztátok le, azon kívül, hogy nem a kérdéshez szorosan kapcsolódik...az első tényleg egy nyomorék...ő megérdemli ;) bár azért ennyire nem nehéz kikövetkeztetni, hogy mi a különbség köztük...
2013. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Wadmalac ***** válasza:
47%
Ha ez az árkategória megfelel, az Xperia Z jó választás lehet. Nekem spec bevált. :)
2013. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy gondolom, még nézelődök.. de köszi a válaszokat.
2013. okt. 29. 12:21
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem írd össze, hogy mik kellenek egy telefonban. Pl. ha fontos a kamera, akkor már ugye más telefon kell, mintha csak az számít, h gyors legyen. Szóval írsz egy ilyen listát, és nekiállsz az alapján keresgélni :) Én ha bármi elektronikai cucc kell, árúkeresőn szoktam. Ott fent vannak a készülékek technikai adatai, és általában egy kb. ár is (ez ugye forgalmazónként eltérhet).

Esetleg, ha van telefonguru ismerősöd, add a listát neki, és szerintem mond majd valamit :)


Amúgy vicces, mennyi ájfónos lepontozó van :D Érvet gondolom nem tudnak az ájfón mellett, csak annyira futja, hogy lepontozzák az embert :D Régen jó volt az ájfón, Steve Jobs korában, most már viszont ár-érték arányban a legrosszabb, és az újakban elég sok hiba is volt...

2013. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, azért azt hozzá lehet tenni, hogy aki nem iPhone-t ajánl, az sem támasztja semmivel se alá, csak annyit ír, hogy "jobb". pont annyira ők is lepontozzák a másikat, mint fordítva, nem kell itt csak"ájfonos lepontozókról" beszélni.
2013. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

#9-es:

Itt többen is nem az ájfónt ajánlottuk, és le is írtuk, hogy, hogy szerintünk az ár-érték aránya nem túl jó. Egyáltalán nem mondom azt, hogy egy rossz telefon, de nem is ér annyit, amennyiért adják. És mivel kevés típust adnak ki, ha ott hiba van, az erős mellényúlás.

Amúgy nézd meg a %-okat :D Leírás után sem voltak képesek leírni, hogy vegyen ájfónt. Senki sem írta itt sem. Az ájfónosok nem voltak képesek egy értelmes mondatot összerakni, hogy 'héj, vegyél ájfónt, mert ezt meg ezt tudja'. Egyszerűen annyi történt, hogy bántotta a kis (vagy inkább nagy...) egójukat, hogy megmondták, hogy az istenített telefonjuk nem is annyira isteni. Én is írtam egy példát, hogy hogy válasszon telefont. Egy egyszerű módszert :D És nézd meg a válasz hasznosságát... :D

2013. nov. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!