Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az iphone-ok...

Mi a különbség az iphone-ok között?

Figyelt kérdés

Én tényleg nem tudom.

Szeretnék venni iphone-t de nem tudom hogy milyent és melyiket aki tapasztaltabb nálam, tanácsait örömmel várom!:)

Hallottam már iphone 5-ről is és 4 ről is és valószínüleg ezért sem tudom, mi a különbség köztük.:/ Válaszoka telőre is köszönöm.



2013. okt. 28. 22:20
1 2
 11/14 Wadmalac ***** válasza:
57%

Sajnos jogos a bőgés.

Megnéztem az én bejegyzésemet is. Persze sokkal könnyebb nyomni egy mínuszt, mint megvédeni a véleményt.

Egyszer egy ilyen ajfónfanatikus rámtámadt, hogy az ő 5-öséhez képest mekkora fosch a Z. A miért kérdésre nem tudott mást mondani: szebb a kijelzője. Aztán elkezdte sorolni, hogy otthon mi mindenre tudja megosztani, menteni stb. drót nélkül, én szépen végighallgattam és listáztam, minden kütyünek az árát megkérdeztem tőle, összeírtam, a végére kijött, hogy ugyanazokhoz a mentési és megosztási meg egyéb kényelmi (töltés stb.) funkciókhoz lakáson belül nekem a Z-re 20-30.000,- Ft-ot kell költenem, neki meg 420.000,- Ft-ot. Természetesen ebben benne van az is, hogy jónéhány dolog nála csak hardver-kiegészítéssel van lehetőség, nálam meg max egy ingyenes app. :)

Persze akkoris neki van igaza és akkoris én vettem xart. :D

Szóval a fanatikusokkal kár vitázni, a vitához az objektivitás hiányzik.

2013. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez így van. És az oldal sajnos tele van Nokia (és egyben WP) fanatikusokkal. Természetesen ezek utálják az iOS-t és az Androidot is. (Mily meglepő... mindig a leggyengébb kutya ugat a legjobban)

Persze az iOS és Droid fanokat se kell félteni, de amit a WP-sek művelnek, az kritikán aluli.

2013. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha iPhone-t szeretnél akkor az 5-től felfele. Az iPhone-okat annak ajánlom, akinek fontos a zökkenésmentes, letisztult és egyszerű rendszer, és ismertebb applikációk iOS-re jönnek ki először. Ha androidot szeretnél akkor pl LG G2, HTC One, esetleg az xperia Z1 (elég halknak tapasztaltam). A Samsungokat csak azért nem veszem bele a körbe, mert nagyot csalódtam bennük az S4 kapcsán. Az androidot annak ajánlom aki imádja a multimédiát, aki nem szeretne több ezer/tízezer forintot kidobni időtálló tartozékokra (értem itt a töltőket, OTG kábeleket, HDMI kábeleket) plusz szeretne egy nyíltabb rendszert amit saját egyéniségéhez formálhat.Ám el kell viselnie,ha a rendszer 1x 2x megakad. Vagy Nokia lumia 920/1020 , Htc 8x, Samsung Ativ S. Windows phone rendszerrel üzemelnek. Ezt annak ajánlanám akinek fontos a zökkenésmentes rendszer,de nélkülözhetetlen például a fájlok bluetooth-on való küldése/fogadása. Az alkalmazáskínálat sajna még nem az igazi, szoftveres támogatottsága viszont elég jó.


Remélem tudtam segíteni a választásban

2013. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Wadmalac ***** válasza:
Egyelőre a Firefox OS nagyon kezdetlegesnek tűnik, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle.
2013. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!