Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt hogy kell csinálni?

Ezt hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy apple iPod touch 5g-ém és azon egy game amit elég régota játszok.Most vettem egy iPhonet és rá szeretném rakni a játékot az elért mentéseimmel...apple id ugyan az de amikor letöltöm ujra kezdi. Thx

#játék #Apple #iPod #iPhone #homedesignstory
2013. okt. 29. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem tudom a megoldást de annyit mondhatok, hogy sokat segítenél a válaszolóknak, ha elárulnád melyik játékról is van szó. Az ilyesmi többnyire alkalmazásonként változik...
2013. okt. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Home Design Story
2013. okt. 29. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, mivel megvetted a játékot, így jár hozzá a support is. Egyszerűen kérdezd meg tőlük. ;)
2013. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ingyenes app...ès hogy kell?
2013. okt. 29. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
eszt a jatekot meg nem jatszotam de ha lehet save elni bene es ker email cimet akkor csak siman mensd le asztan pityektesd be az emailt es elvileg kene folytasa ha nem egy akkor meg ted at az sd kartyara asztan meg jatszhatod ha igy sem megyakkor kel legyen egy mappa amiben benne vanak egy failban a mentesek vagyis helyesen egy failknt vanak egy mappaban aszt at teszed es kesz
2013. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Iphone 5s röl van szò...nincs sd kártya benne ès nem lehet "turkàlni" iphonba ...
2013. okt. 31. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!