Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a helyalapú...

Miért nem működik a helyalapú emlékeztető Iphone 4 iOS7 alatt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hetek óta szenvedek a helyalapú emlékeztetőkkel, de egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni, sehogy sem sikerül működésre bírni! Esetleg folyamatos internetkapcsolat szükséges ehhez?

Amik nekem ezzel kapcsolatban be vannak kapcsolva a készüléken:


-Beállítások --> Adatvédelem --> Helymeghatározás --> Emlékeztetők (ON)


--Beállítások --> Adatvédelem --> Helymeghatározás --> Rendszerszolg.-ok --> (itt minden be van kapcsolva)


Köszönöm szépen előre is a segítséget!



2013. okt. 29. 09:36
 1/2 anonim válasza:

Szia, bocs hogy nem a kérdésedre válaszolok, csak ezt tőled szeretném megkérdezni.


Az Iphone 4 en, az IOS 7 nem akadozik, lassú, vagy szaggat?

Meg működik minden rendesen?

WiFi, mobilnet, rendesen lehet telefonálni, nem szokott csak úgy elmenni a térerő?


Ezeket azért kérdezem, mert nekem is Ihpone 4 -em van, csak nekem még az IOS 6.1.3 van fent és nem tudom, hogy frissítsem le 7 -re, vagy ne. Hátha te többet tudnál mondani a használatról hogy pontosan milyen is.

2013. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Ez tényleg nagyon OFF, de mind1 leírom a véleményem! :)


Én nagyon az elsők között voltam aki frissítettem iOS7-re, és még én sem nagyon tudom eldönteni, hogy megérte-e vagy sem!

Minden rendesen működik, soha semmivel nem volt probléma, gondolok itt a wifire, a mobilnetre, esetleg a térerőre.

Egy probléma van a rendszerrel, az pedig az, hogy nem I4-re lett kitalálva. Találtam egy két beállítási lehetőséget, amivel a rendszeren egy kicsit gyorsítani lehetett, de még így sem olyan mint anno a iOS 6.1.3! :/

Tehát lassú... Akadozik, amikor a menüben balra vagy jobbra "navigálok". Ha kikapcsolsz dolgokat, maga a rendszer sem lesz már szép, meg esztétikus. Tény, hogy javult a helyzet az iOS 7.0 óta, de én még várnék a váltásra egy fél évet! :)

Én személy szerint megbántam, hogy elkapkodtam ezt a dolgot!

Remélem tudtam segíteni!

Üdv!

2013. okt. 30. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!