Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Iphone-t venni?

Megéri még Iphone-t venni?

Figyelt kérdés

Azért váltanék Androidról iOS-ra, mert elegem van az Androidból.....S Advance után(Nincs optimalizálva a telefonra az android.....egy kalap szar.)

Nekem a megbízhatóság és az a fontos, hogy ne kelljen szervízbe rohangálni.Félek az Androidtól.....elegem van belőle meg a sok szarból amin ezek mennek.


2013. okt. 29. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mi az alternatíva? mert ugye az S Advance nem az a 160ezres kategória. én sem vagyok Android rendszer híve, de ha csúcsmodellt vennél, akkor lehet jobb lenne a véleményed egy ideig. más kérdés persze, hogy 1 év után a gyártók a tavalyi csúcsmodellt telibesz_rják, és majd 1x arra is kiadják az aktuális frissítést, ha van kedvük.


szóval maga az iOS igen megbízható, de kérdés, melyik iPhone-ra lenne pénzed. nekem i4-em van, és bár nincs vele gondom, de azért már rakosgatok félre egy kis pénzt, hogy váltsak legalább egy 5-re, vagy 5S-re, ami aztán megint 3-4 évig jó lesz.

2013. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán nem a divatot kell követni, meg az ertéelklub reklámjait és nem hulladék Samsungot venni. :) Samuból csak és kizárólag csúcskategóriás a jó, alsóbb kategóriában a samsung lesz*ja a készülékeit (+nem is értesz a droidhoz nyilván).


iPhone-t akkor érdemes venned, ha nem szükséges a személyre szabás és egyszerűség, ami androidon van. Mert azt ugye tudod, hogy itunes-szal kell szarakodni, még egy istenverte mp3 számmal is szórakozni kell, mire felmásolod?


Jah és ha van 200 ezer forintod, akkor még talán megéri (bár akkor már inkább LG G2, vagy Note3). :D

2013. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Iphone 4, 4S-t vennék, inkább 4S-t, mert az még tovább jó lesz....vagyis tovább lesz re iOs frissités....azt olvastam.Nem fontos a személyreszabás....igen egy Tudatlan androidos vagyok.....köszönöm.Egyébként a legkisebb galaxy (y)-om volt....rohadt sokat fürdött....és még mindig működik.Szóval erről ennyit.


Olyan telefont szeretnék, amit legalább két évig tudok használni....

2013. okt. 29. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
4S is már maximum 1 évig lesz frissíthető, viszont sebességben simán ki fog bírni szerintem 2 évet.
2013. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

4S-ből elég a 8gb szerintetek?

Azon gondolkodtam, hogy most ugye az iOS 7 aztán jövőre a 8....és ennyi :)

2013. okt. 29. 17:10
 6/8 anonim válasza:
Nekem s3-mam van és ugyan ez a véleményem mindegy hány százezer forintos telefont veszel ha andoridos. Az Iphone megéri
2013. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Már csak azt nem tudom, hogy 4S esetében elég-e a 8GB......nincs sok cuccxom a telefonom....csak a rendszerfrissitesek meg ilyesmi nem tudom mennyi helyet zabalnak :/


Mentek a zöld kezek!

2013. nov. 18. 22:05
 8/8 anonim válasza:
szerintem az a 8gb elég kevés mert ugye bből kb 6-5 gb használhatsz.Szóval inkább 16gb abbol kb 13 gb tutsz felhasználni .
2014. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!