Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Iphone 4 és...

Mi a különbség az Iphone 4 és az Iphone 4s között? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
A telefonom már nagyon tönkre van.Szeretnék újat venni, de nem tudom milyet, nem értek a telefonokhoz. Egyáltalán jók ezek az Iphonok? Még soha nem volt Iphonom. Mi a különbség a 4 és a 4s között ? Mi a különbség az Iphone 4,4s és az Iphone 5 között ? Hallottam már, hogy az Iphone 4 és 4s nagyon törékeny, de az Iphone 5 nem. Melyiket érdemes megvenni ?

2013. okt. 29. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
minden telefon törékeny, ha rosszul ejted le. egyébként neked teljesen mind1, melyiket veszed, ha nem értessz hozzá. ebből lehet arra következtetni, hogy nem akarsz rajta komoly dolgokat csinálni.
2013. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jackpot2567 válasza:

hát a 4s jóval gyorsabb mint az öt lusta vagyok írni de amúgy mindent tudok de nézd meg itt : [link]

na ezt leírni

2013. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!