Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S telefonomon nem...

Iphone 4S telefonomon nem tudom bekapcsolni a wifit, ki van szurkulve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
vadiuj telefon, most kaptam a szolgaltatotol mivel a masik iphonommal is gond volt es nem tudtak megcsinalni es mivel garanciaba volt ujat kaptam. a masik, hogy nem tudok belepni az apple id felhasznalommal, azt irja, hogy hiba tortent es nem lehetseges a belepes es uj felhasznalot sem tudok csinalni. koszi elore is a valaszokat. amugy restore-oltam es szovtfertfrissitettem, de semmi valtozas

2013. okt. 29. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, mert valószínű rossz a Wifi modulja, 4S-eken az előszeretettel szokott meghalni. Szolgáltató általában refurb telefonokat ad vissza, azaz alaplapja javított - úgy látszik, ez esetben mégsem sikerült a művelet.
2013. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!