Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Nokia...

Melyiket válasszam? Nokia lumia 625 vagy Samsung galaxy S advance vagy Sony xperia M?

Figyelt kérdés
A fennti három telefont ugyanabban az árfekvésben tudom elérni. Elolvastam mindhárom telefonról a kritikákat, de mégis azok véleményére lennék kiváncsi, akiknek volt (van)lehetőségük ismerni közelebbről azokat.Esetleg pozití, negatív tapasztalatok?

2013. okt. 29. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

Samsungot semmiképpen ne.A többit sajnos nem ismerem.

"Elégedett" Samsung felhasználó vagyok, az Advance-m most is a szervizben pihen.

Amúgy elvileg jó telefon, csak a frissebb Androiddal egy kalap sz*r.

2013. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jó telefon a Galaxy S Advance a 2.3.6-os androiddal. Jelly Beannel meg egy kalap sz*r sajnos. Én a lumia 625-öt venném a helyedben.
2013. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
xperia M
2013. okt. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Nekem is van egy advanvém ami a márkadzervizben épp újraélesztés alatt van 2 hónap ut. Egyik napról a másikra úgy meghalt g életjelet nem ad pedig leejtve sem volt. Amúgy ameddig muködött imádtam sőt még mos.t is mert jó telo. (ha nem halt volna meg főképp ajánlanám)
2013. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
625-öt.
2013. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Várom a további hozzászólásokat !
2013. okt. 30. 11:09
 7/22 anonim ***** válasza:

Samsungot semmiképpen ne vegyél, mert mind sz*r, kivéve a csúcskategóriásak.


Marad az M, vagy a 625-ös Lumia.


A Lumiának borzasztó ronda a kijelzője, szóval szerintem az M-et vedd. De ha Windows párti vagy, akkor a 625 helyett választanék másik Lumiát.

2013. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat. A samsung ezek szerint felejtős.A nokia nagyon szimpatikus nekem. . Szépen néz ki, jó a Wp rajta stb. Mit értessz az alatt, hogy ronda a kijelzője ? Ha a felbontás alatt érted, szerintem nem nagy cucc a kis felbontás, hisz nem is olyan régen egy 17"-os laptop se tudott többet és tökéletes volt.De nagyon kiváncsi vagyok, a véleményedre. Azt hallottam hogy az xperia képernyője nagyon halvány, alig látható napfény mellett.Nem vagyok WP elkötelezett, (jelenleg is androidos felhasználó vagyok), de elegem van abból, hogy mindig lefagy, nem futtatható több app együtt, stb. Az androidra legalább 2 gb kellene, hogy akadálymentesen működjön. Arra pedig nincs pénzem. A wp-vel nincsenek ilyen problémák...
2013. okt. 30. 12:26
 9/22 anonim ***** válasza:

A WP nem is tud több programot futtatni egyszerre, mint az android...


Amúgy 1 giga RAM már elég a droidnak, hogy stabil legyen, működjön.


Simán olvasható napfényben, mivel tft, nem kamuclearblackes amoled. Na azt tuti nem látod olyan tisztán napfényben, mivel gyenge a fényereje tft-hez képest.


A kijelző felbontását meg döntsd el magad, milyen... 190 ppi... egy 10 éves telefonnak volt olyan kb. :D

2013. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Előző: "A WP nem is tud több programot futtatni egyszerre, mint az android..." ez mikor álmodtad?!


Kérdező: ezek közül Lumia 625, de 620-nak / 720-nak tényleg szebb a kijelzője (kisebb méreten ugyanaz a felbontás kevésbé zavaró, illetve a feketék feketébbek)

2013. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!