Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Nokia...

Melyiket válasszam? Nokia lumia 625 vagy Samsung galaxy S advance vagy Sony xperia M?

Figyelt kérdés
A fennti három telefont ugyanabban az árfekvésben tudom elérni. Elolvastam mindhárom telefonról a kritikákat, de mégis azok véleményére lennék kiváncsi, akiknek volt (van)lehetőségük ismerni közelebbről azokat.Esetleg pozití, negatív tapasztalatok?

2013. okt. 29. 22:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak:Igen, ez nekem is eszembe jutott ( a 620 és 720 kapcsán a kijelző felbontása). A 625-ös azért volt előnyben az én nézetemben, mert gyönyörű, valamint nagy a kijelzője és nem utolsó sorban hipernet ( 4G) képes). A 720-at pédául ugyanabban az árban érném el, mint a 625-öt. Lehet megfontolandó lenne egy 720-as? Szerinted? ( viszont a 720-as kamerájáról nem sok jót hallottam...)Tényleg annyira élvezhetetlen a 625 képernyője?
2013. okt. 30. 20:29
 12/22 anonim ***** válasza:

4G-nek itthon szerintem még nincs akkora létjogosultsága, nekem 3G-ben is minden gyors, és kevésbé is meríti az akksit.


Hogy a 720 kamerája rossz lenne? Igaz, hogy csak 6,X MP, de az össze mobiltelefon közül neki van a legjobb 1,9-es rekeszértéke! Stabil helyről este igazán jó fényképeket lehet vele készíteni, emellett természetesen nappal is jól teljesít - legalábbis jobban, mint a 625, vagy a 620!


A kijelzője egy laikus számára, kinek még nem volt érintőképernyős telefonja, jónak látszik, azonban aki már használt huzamosabb ideig nagyobb felbontású, és / vagy jobb technológiájú kijelzős telefont, annak bizony kevésbé tetszhet :)

2013. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Advance van és minden téren elégedett vagyok vele!Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem fagyott még le,de hozzá kell tenni rengeteg alkalmazás van rajta!
2013. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. okt. 30. 22:07
 15/22 anonim ***** válasza:

#10 Kérdezhetek valamit? Ezt mindig is tudni szerettem volna (Nokiások mindig ezzel érvelnek a csúnya kijelzőjükre), hogyan lehet egy fekete feketébb? Amolednél a fekete fényértéke tökéletesen 0, azért tud olyan szép feketét adni, míg egy tft-nél (akár ips, akár tn) mindenképp van fényértéke, azért szürkébb.


Na de ha Amolednél 0 az érték, akkor lehet mínuszba menni színeknél? Vagy mitől feketébb a clearblack, mint mondjuk a Galaxy S4 Samoled+-nál??? :D Nekem nagyon parasztvakításnak tűnik, mint a "retina" kijelző szöveg. ^^

2013. okt. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2013. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hihető, hogy mindkét kijelző ugyanúgy van beállítva... Azért a Nokia szereti becsapni a népet. :)
2013. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk, sikeresen összezavartatok... Azt akarjátok mondani, hogy teljesen mindegy, hogy nokia lumia 625-öt, vagy lumia 720-at veszek? ( mert ugye ugyanaz a felbontás, csak kisebb és nagyobb kijelzőn )
2013. okt. 31. 19:54
 19/22 anonim ***** válasza:
Felejtsd már el a Lumiát... Xperia M-et vedd. Ezek közül az a legjobb.
2013. nov. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát nem teljesen mindegy, mert 625-ben van 4G, de annak itthon nincs nagy létjogosultsága, 3G is bőven elég az itthon elérhető szolgáltatásokhoz, és kevésbé is meríti az aksit. Felbontásban ugyanaz a kettő kijelzője, viszont 720-nak szebb a képe, kevésbé szürkés... és maga a 720-as minőségibb telefon szvsz. :)
2013. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!