Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Bencestuki89 kérdése:

Szerintetek milyen telefont vegyek sony xperia z-t vagy samsung galaxy s4 -et?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

S4-et értelemszerűen. Gyorsabb, szebb a kijelzője, újabb a rendszer rajta... Mindenképpen jobb vétel.


Z-t sosem vennék az 500 forintos kijelzője miatt (vagy 200?)...

2013. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
S4
2013. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 b95 ***** válasza:

Szerintem az Xperia Z jobb.

Jó, tényleg nem olyan élénkek a színek rajta, mint az AmOLED esetében, viszont legalább nem repedezik pár hét alatt a burkolat (ami ráadásul sokkal normálisabban néz ki), és a rendszer is stabilabb rajta.

meg nincs annyi felesleges parasztvakító hülyeség. ráadásul vízálló.

2013. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A repedező burkolatról én nem hallottam még (kamu gondolom, mint a Samsung benchmarkolás), de azt tudom mondani, hogy vannak fent képek videók arról, hogyan törik ketté a Z az ember zsebében (nesze full üveg).


Haverom Z-je pedig egy hét alatt olyan karcos lett, mint egy 20 éves telefon... A kijelzőről meg annyit, hogy az SP-m kb. kétszer fényesebb, meg ötször mélyebb, szebb színeket jelenít meg (egymás mellé raktuk a kettőt max fényerőn).

2013. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
xperia z-t
2013. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI
2013. okt. 30. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem mind1:D

amugy ha szoba jöhet a z1 akkor azt venném ha nem akkor s4

2013. nov. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!