Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tanácsot kérek! Melyik telefon...

Tanácsot kérek! Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek közül választhatok, valami önkormányzat, munkahely által támogatott telefon, nem nagyon értek hozzájuk és 30% jár rájuk. 40 000 Ft fölé nem mehetek.



2013. okt. 22. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
az önkormányzatod szerződött a samsung-al?
2013. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül bármelyiket választhatod? Akkor mire van a 40ezres árhatár? Ezt most nem egészen értem!
2013. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én már azt se értettem, hogy miért csak samsung...
2013. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, jóanyámék magyaráztak valamit. Csak ezek közül választhatok, és nem mehet túl az ára 40 ezer Ft felett. Nem tudom hogy van az önkormányos meg munkahelyes dolog, de kedvezményesen tudok kapni telefont. Csak legyetek szívesek válasszatok nekem egy olyat ami jó is, és lehetőleg 5 megapixelnél kevesebb le legyen a kamerája.:)
2013. okt. 22. 23:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Na, magyarul ne is foglalkozzatok vele, ezek közül egy jófélét ami megfizethető! :)
2013. okt. 22. 23:55
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Szerintem ha megfizethetőből akarsz jófélét, akkor az S Advance vagy az S3 Mini közül válassz, én pl. ez utóbbira szavazok! :)
2013. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is az S Advance-t nézegettem, de akkor felírom az S III minit is! :) Köszönöm!!
2013. okt. 23. 13:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Még kérdésem az lenne hogy a kettő közül melyikkel járnék jobban kamera és videofelvétel szempontjából? Fényképező hiányában ezekre kell támaszkodnom.
2013. okt. 23. 13:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Bár most nézem az s3 mini árát hogy arra már többet kéne fizetni mert 52 240 Ft Ha arra ráadjuk a 30% nekünk sokat kell rá fizetni és most nem nagyon vagyunk abban a helyzetben.
2013. okt. 23. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!