Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vagy Samsung Galaxy...

IPhone 5 vagy Samsung Galaxy S4 Mini?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg?Miért?
2013. okt. 30. 11:57
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
76%
Egyértelműen Iphone 5 !:)
2013. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

De a tudást vegyük figyelembe ne a márkát meg hogy menő meg ilyenek:D

köszi:)

2013. okt. 30. 12:03
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Most nem a menőségről van szó. Stabil teló kell? Akkor IPhone. Mondjuk az 5-nél voltak kékhalálos példák sajnos..
2013. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%

Samsung Galaxy S4 MINI. Kétmagos 1,7GHZ

Iphone 5 Kétmagos 1,2GHZ Iphone csak menőknek vam NORMÁLIS emberek nem hajtanak a drágábbra! Amúgy is az IPHONE MIÓTA STEEVE ELHUNYT CSAK TÚLÁRAZOTT NOKIA TUDÁSÚ TELEFON!

2013. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Sokkal stabilabb egy Samsung. Nekem van egy S2-m. Egy év óta akadámentesen műkodik.Pedig volt már pár töréstesztje!
2013. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

én is olvastam hogy a samsung tovább birja

anyukámnak is s2 van 2 éve semmi baja nincs

köszi mindenkinek

2013. okt. 30. 12:24
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Rocca látom te is nagyon értessz a mobilhardverekhez...meg főleg a szoftverekhez, amit semmibe veszel.

Én a támogatást tartom szem előtt. Ebben szinte biztos, hogy iPhone nyer. Volt már ilyen kérdés, nem csak samsung, de úgy általában a legtöbb gyártónak az a támogatási politikája, hogy a csúcskészülékeket támogatják, az alsó és a középkategóriát meg ilyen sokadik prioritásban részesítik, szóval Kijön az S5 mondjuk 4.3-as androiddal, S4 is talán 2 hónapra rá megkapja...mert hát minek adjunk a felhasználó kezébe egy új szoftvert, akkor nem vennék meg az új telót. És végül, miután már a fontosabb, még eladható drága felsőkategóriás szegmens megvolt, utánna jön a középkategória, de azokra már csak rádobják optimalizálatlanul, mondván ki foglalkozik vele, nem tetszik, majd lecseréli az S5 mini-re, hiszen úgyis kiadnak egy olyat is...


Ezzel nem azt mondom, hogy az S4 mini nem jó, valójában ha egy normális felhasználót nézünk, akkor nagyon is mind1, melyiket veszi meg, kár ezen vitázni. Viszont ha valaki 1-1,5 év múlva nem akar főzött rommal ügyeskedni, akkor célszerűbb iPhone-t venni.

2013. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan az utolsó válaszolón kívül olyan sötétek vagytok a telókhoz, mint az állat... Kétmagos 1,7 meg kétmagos 1,2... Tudod mennyit számít ez ennél a két telónál? kb semmit. Az iOS SOKKAL optimalizáltabb rendszer, mint az android,í gy sokkal gyorsabb és stabilabb az IPhone 5, mint az S4 mini.
2013. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

A #3-as és a 7-esen kívül.*


Amúgy meg ihpone-t vedd még mindig.!

2013. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
még ezek után is a samsunghoz húz inkább a szívem mert valahogy az android jobban tetszik kinézetre meg voltam 2 t-mobilba meg egy használt telefonosnál mind3 helyen a samsungot ajánlottak
2013. okt. 30. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!