Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Könnyü megbarátkozi a win8 al...

Könnyü megbarátkozi a win8 al nokián?

Figyelt kérdés
azt irják h jó és megbizható a nokia és árban sincs elszállva de engem aggaszt a win8 mert gépen is épp h tudom kezelni de nem hiszem h ez telefonon is menne.esetleg készülékeket is irhattok mert eddig xperia J -m volt pár honapja van meg de már nem vagyok megelégedve vele (40000-50000 körül jó kamerás (41megypixel nem kell)

2013. okt. 30. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
60-es IQ felett elsajátítható.
2013. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 b95 ***** válasza:

a Windows Phone-nak (merthogy WP van a Nokia telókon, nem asztali Windows) elég egyszerű és jól átlátható felülete van.

Vagyis még egy fogyatékos is tudná használni.

2013. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mobilt is mondanátok létszives ;)
2013. okt. 30. 17:09
 4/6 b95 ***** válasza:

minden létező WP-s telefonon a rendszer ugyan olyan (vagy legalábbis ugyan úgy néz ki.)

mindenesetre 40-50k-ért az 520/620 duó van.

2013. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Panda Péter ***** válasza:

ahogy írták többen is előttem, nagyon könnyű összebarátkozni a windows phone-al, egyszerű, átlátható, letisztult, gyors. cserébe nem annyira testreszabható/variálható mint egy androidos launcher, van 3-féle csempe méret, 16 szín, 2 háttérszín, aztán csókolom. 8.1-ben mondjuk valószínűleg ez egy kicsit tágul majd, de nem számottevően.


minden esetre androidról nekem zökkenőmentesen ment a váltás, és semmi pénzért nem térnék vissza.

2013. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
520,620 van az árkeretedben
2013. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!