Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad 4 vagy ipad mini retina?...

Ipad 4 vagy ipad mini retina? Esetleg air?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy az ipad 4et vagy pedig mini "2"-t vegyek? A méret nem számít, az ár pedig ugyanaz.

Vagy esetleg kifizessem azt a plusz 20-30 ezret az air-ért?



2013. okt. 31. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Air
2013. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mini 2. Ideálisabb a kis méret ha hordozni akarod.
2013. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, te úgyis csak az Apple logoért akarsz fizetni
2013. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3.

Hmmm. Én nem az almáért akarok fizetni, hanem szeretnék egy szép, gyors és megbízható tabletet. De ha neked van jobb ötleted, szívesen meghallgatom. :D

2013. okt. 31. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Concorde Tab Speed, ips panel van benne :

[link]

2013. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon jók ezek az olcsótabok...nekem is volt egy...hasonló hardverrel...hát...egy csomó app nem volt elérhető play-ből, maga ez a rockchip is olyan, hogy alig kompatibilis valamivel, van rá egy 4.1.1-es droid, ami lehet soha nem is lesz több...de főzött rom is nyögvenyelős bugmentesen megcsinálni rá, szóval arra is várhatsz...az enyémre is megjelenés után kb 1 évet kellett várni, miután sikerült működésre bírni egy 4.2.2-es jb cyanogenmod-ot, viszont 90 fokkal jobbra volt kalibrálva, így konkrétan ki kellett kapcsolnom az automatikus elforgatást, amit viszont 1-2 app ígyis-úgyis felülír...ha csak szívni akar vele, biztos ilyet venne...iPad drága, de legalább nincs vele semmi baj, és 4-5 évig tudod is gond nélkül használni...én inkább mini2-t ajánlanám, persze nem itthoni megvétellel, mert holnap úgyis kiderül, mennyire lesz vállalhatatlan az ára, miközben teszem azt Bécsben 30-40ezer Ft-al olcsóbb lesz a kisebb adók miatt...Air mivel ugyanazzal a hardverrel rendelkezik, igazából méretfüggő, de én inkább a kisebbet venném, ezért ajánlom mini2-t. Na és ha már összehasonlítjuk egy hasonlóan megbízható droidos tabbal, máris nem olyan olcsó az sem.
2013. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat ugy gondolom, hogyha mar osszegyujtottem 150 ezer forintot egy tabletra, akkor nem egy 25 e forintos concorde tabot fogok venni, az utolyonak pedig koszonom a valasz. mentek a zold kezek!
2013. okt. 31. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Mini :)
2013. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!