Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szóval lenne e bármiféle...

Szóval lenne e bármiféle ötlet a hiba kijavítására vagy esetleg van e 4.1,4.2-es bevált pack-e tudomásotok szerint? Mert találtam de csak a sima gts5570-re. Bármiféle ötlet érdekel.

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy mini gt-s5570i-m ami a gyári 2.3.6 os android verzióval jött ki hozzá tenném még azt h telenoros. Nem régiben kipróbáltam egy 4.2.2-vel de hol felismerte a simet hol nem sokszor előfordult h kérte a hálózatzárat. De volt mikor kifogástalanul ment! Majd utána felraktam rá egy kicsit jobban összeszedettebb 4.1.1-es verziót és ugyan ez a problémám h kb. az 5. újra indításnál csatlakozik a telenoros hálózathoz, vagy ha nem kihozza a lehetőséget h melyik szolgáltatóhoz akarok regisztálni és rámegyek h telenor és műkszik.

2013. okt. 28. 22:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!