Htc desire 500?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Jó teló? Megéri megvenni? Légyszi mondjatok el róla mindent, amit tudtok. A válaszokat előre is köszi
2013. okt. 31. 20:18
 1/6 anonim válasza:
[link] ez a teszt mindent elmond. :)
2013. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. okt. 31. 20:38
 3/6 A kérdező kommentje:
lenne még egy kérdésem, amire sehol nem találok választ: Van benne play-áruház?
2013. nov. 1. 11:18
 4/6 _Random válasza:

Vágnak hozzá hideget-meleget, legalábbis a fórumokon, de mindig ez megy, nem kell megijedni. Nekem a külső furcsa mód tetszik. Mondjuk a kijelző alatti rész egy kissé nagyra sikeredett, de még ez is tetszik :). Egyedül ami visszatud taszítani, az a lakkozott hátlap. Most én is ezzel a mobillal szemezek, de ez aggaszt a legjobban. Jövőhéten mindenképp megfogom élőben is nézni. Hardverileg 4 magos, mint ahogy azt a tesztben is olvashatod, de sajnos egy régebbi technológiát tettek bele. Én nem nagyon értek az ilyesmihez, mindig csak viszonyítok. Per pill egy 1 magos 600Mhz-es HTC Wildfire s-em van. Nos ennél mindenképp gyorsabb, az egyértelmű :D. Htc tulajként csak jókat tudok mondani a Sense-ről is. Abban viszont mindenki egyetért, hogy a HTC mindig is jó volt a készülékek optimalizálásában. Szóval nem hiszem, hogy annyira elcseszték volna ezt a telót. Amit sokallok érte az az ára. De ez sajnos mindig is így volt a htc-nél, kissé túl sokat kérnek el az alsó / közép kategóriás készülékekért.

Egyébként én még a HTC Desire X között vacilálok. Azzal egy 10-essel olcsóbban jönnék ki, de lehet, hogy inkább ezt, a szoftverileg frissebbet, hardverileg erősebbet fogom választani.

Mindenképp olvass minnél több cikket, tesztet, és nézd meg élőben is a mobilt. Aztán majd mondd el, hogy hogy döntöttél, és hogy milyen a mobil :D.

2013. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _Random válasza:
Még annyit, hogy minden androidos telóban van Play áruház/ android market, mint ahogy a többi operációs rendszernek is megvan a saját online piaca. (pl.: Apple-nek az iStore)
2013. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Valószínűleg mellette dönt fogok dönteni, de sajnos csak karácsonykor fogom tudni elmondani, hogy milyen, mert a szuleim azt mondtak,hogy majd akko vesznek nekem egy okostelefon az lesz majd az ajándékom, gondoltam utána nézek :)
2013. nov. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!