Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Express vagy...

Samsung Galaxy Express vagy Sony Xperia SP a jobb telefon? És miért? Az SP drágább újonnan, azt tudom.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Xperia jobb.
2013. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért is?
2013. okt. 31. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobb optimalizálás, jobb kamera, jobb hardver, több belső memória, 0,2 collal nagyobb képernyő, sokkal jobb felbontás és kb ugyanannyiba kerülnek: sp [link] express [link] sőt a sony 2000-rel olcsóbb.
2013. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0,2 col ezt még te sem gondoltad komolyan? Nem is látod szinte..
2013. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy miért jobb az SP? Máfélszer erősebb, fényévekkel jobb a kijelzője, normálisan van optimalizálva, és nem Samsung, amit kéthetente hordhatsz szervizbe. Az Express 20 ezerrel túl van árazva, de attól még ne hidd azt, hogy egy kategóriában van a két telefon...
2013. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért zárójelben megjegyzem, hogy az Express kijelzője sokkal szebb, láttam. Az SP- nél az a +0,2" tulajdonképpen -0,3, mert a kijelző alját mindörökre kisajátítja a 3 android gomb (!!!).

A felbontást inkább hagyjuk, nemigen érzékelhető 35 cm-ről.

A hardver sztem a játékosoknak fontos. Amiért mégis az SP- t ajánlanám. az az akksi kapacitása.

2013. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 everlast117 válasza:
9%
Igy van az Amoled az Amoled a tft meg egy mezei szinszegény kijelző:D
2013. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az Express mellett döntöttem. nekem speciel a Super AMOLED jobban bejön mit az IPS panel. sokkal élénkebbek a színek és napfényben is kiválóan látni nem beszélve arról hogy kevesebbet is fogyaszt.

Hardveresen valóban gyengébb a készülék de azért a Karit magnak köszönhetően 1.2 GHZ-n sincs miért szégyenkeznie ami a sebességet illeti.


éa az 5 MPX-es kameraszenzorból is kihozták a mérnökök a maximumot és elmondható hogy kiváló lépet készít az Express.

+ baromi hangos és nem recseg vagy torzít a hangszórója.


Én ezt a készüléket is bátran merem ajánlani. szerintem nagyon jó teló az Express. rábeszélni senkit sem akarok elvégre a döntést mindenki maga hozza meg természetesen az SP is egy remek készülék. sajnos rászoktak a beépített akukra amit csak szervizben lehet cserélni. ez nálam nem túl nagy pozitívum. de még ott az LG F6 ami szintén egy remek készülék remek árazással.


Az Express egyetlen negatívuma szerintem az 5MPX-es szenzor (ami ugyan nagyon jól sikerült) de azért az árához beállítva mégis csak 5MPX. valamint az árcédula. minden más tekintetben nagyon jó készülék.

2014. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!