Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samssung galaxy s2 esem van...

Samssung galaxy s2 esem van es mikor kikapcsolom akkor egy felkialtojel sarga haromszogbe es egy homero melette pillogva jelenik meg es tolto nelkul nem tudom bekapcsolni. Segitsen aki ert hozza. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Eddig tokeletesen mukodott. Egy ejjel egyet vibralt es reggel mar ez volt. Mindig aztmutatja h huzzam ki a toltot mert tele van kozbe nm....??????

#Samsung galaxy s2 error #segitsegg?!?!?!
2013. nov. 1. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szetintem behalt az aksi. Ha új a telefon vidd vissza és kicserélik, ha régi vagy használtan vetted, szerviz és/vagy új aksi.
2013. nov. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

AJJAJ BARÁTOM SZERINTEM DOBD KI A TELEFONT!

veszélyezteted mindenkinek a környezetét. erős sugárzást bocsát ki majd felrobban. szabadulj meg tőle nagyon hamar!!!!!!!SOOOS

2013. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Devagany vagy:)
2013. nov. 5. 02:06
 4/4 anonim válasza:
NAAAAAAAAAAAAAA NEEEEEEEEEEEEEE! :) Nekem ilyet akkor csinált, amikor tönkre b...... mert nem tudta leformázni, ilyenkor nem tud be bootolni
2014. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!