Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom folyton...

Androidos telefonom folyton befagy, megakad, leall sok program. Valtsak át iosre? Az jobb?

Figyelt kérdés

Moat nem akarok vitat! De azt olvasom az ios nem ennyire akadós, haveromnak 3 nak is iphone 4 telefonja van, és azt mondták nekik meg nem volt olyan mint nekem.

Neteztem, bejon egy hívás erre befagy a telefon , és ujra indul. Nincs rajta semmi program, csak igo sygic meg navigon. Nem tudom mi akasztja be! Jó YouTube meg ilye telefonnal jövő chrome is.

De elegem van! Sokszor le áll a YouTube, vagy a chrome.

Ez megwnem is gond, ee hogy hivnak, és felveszem, és lefagy a telefon? Az miért?

És ez egy draga teló.!

Sony xperia S!

Szerintetek ha lecserelnem egy iphone 4re azzal nem lenne ilyen befagy, kikapcsol, megall gondolom?



2013. nov. 1. 13:36
1 2
 1/12 Panda Péter ***** válasza:

szerintem valami gebasz lehet nálad, az egy dolog, hogy nem valami stabil OS az android, ilyet azért nem kéne csinálnia. talán egy hard resetet megérne a telefon, és most ha lehet ne pakold tele összevissza appokkal.


ha viszont váltanál, és stabil, nem fagyós rendszert akarsz, az iOS mellet a Windows Phone platformot is érdemes megnézni.

2013. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:

ez egyedi hiba lehet,az xperia s nél ez nem általános.

egyébként ha stabil rendszert akarsz de nem akarod hogy nagyon sokba legyen akkor windowsos telóban gondolkozz vagy androidból pl nexus 4,optimus G vagy ami még ezektől drágábbak de még elérhető áron vannak neked.

ők nem fognak fagyogatni meg akadni és olcsóbbak mint az iphoneok.

2013. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Először is, beszélj meg tanulni. Különben nekem xperia playem van, mostanában valami katasztrófa, de a családban van egy xperia s, az jól működik. A tiéd szerintem hibás, állítsd vissz gyári állapotba. Ha így is fennáll a probléma, akkor szerviz. És igen, jobb az ios ebből a szempontból, de az xperia s árán egy iphone 4-et se kapsz. Viszont ott a windows, ami szintén stabilabb az androidnál, és olcsóbb kategóriában is vannak jó telefonok. Itt egy link [link]
2013. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már 3x volt factory és hard reset is, de ugyan ez történik!
2013. nov. 1. 14:49
 5/12 |Orfeusz| ***** válasza:
Akkor hibás a telefon.
2013. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És van rá megoldás?
2013. nov. 1. 15:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerviz.
2013. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És mit mondjak? Mert nem mindig csinálja csak néha kiszámíthatatlanul. gy meg tduják oldani?
2013. nov. 1. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én androidom is állandóan fagyott, meg néha magától tűntek el róla alkalmazások. Legutoljára a youtube... Amit annyira nem is hiányoltam hiszen a frissítések ellenére sem működött már vagy 2 hónapja.

Én meguntam és tegnap vettem egy iphone 4s-t. Ég és föld.

2013. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónál van az igazság! Nem szar az Android, csak éppen ég és föld minden tekintetben!
2013. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!