Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót válasszak? (jó...

Milyen telót válasszak? (jó kamerás, gyors ami nem akadozik (mindennapi dolgokra de a mostani telomon még a temple run 2 is akadozik), de ne legyen tul nagy (40000-50000 ezer körül) )

Figyelt kérdés

-HTC Desire 200

-Samsung Galaxy Fame,Young

:Most Sony Xperia J-m van de az szörnyen akadozik)

(mostanság a HTC OT Idol-t néztem a peraméterei naon tetszenek de a mérete szerintem tulzás talán ilyen paraméterekkel más teló ami kisebb??)



2013. nov. 1. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A felsorolt telefonok közül mindegyikben ugyan az a hardver van mint a J-ben. Nem lenne előrelépés.

Az Idol meg nem HTC gyártmány, hanem Alcatel.

Ilyen árkategóriában y300, lumia 520, blade super, blade g, xperia u, sola ha még lehet őket kapni, az árkeretet meg nagyon felülről verdesve talán egy xperia L is bele fog férni, de az idol se rossz választás.

2013. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem az idol méretvel van bajom nem tul nagy mert má a j is hatalmas
2013. nov. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!