Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akarok egy használt iphonet...

Akarok egy használt iphonet már csak az IOS miatt! De mennyire romlik a rendszer maga az idővel?

Figyelt kérdés

Azt leszarom, hogy karcos kicsit a képernyő, vagy a telefont leejtették párszor, és megkopott! Engem az IOS miatt érdekel az iphone. 6 barátomnak van, minimum 1,5 éve, és még nem hallottam szidni egyiket sem, hogy "az istenit, lefagy, hát mit csinál! Annyira szar ez az IOS, kidobom a f***ba!"


Most android telefonom van, és nem vagyok vele, megelégedve, volt ICS, most JB van, de akadozik, meg néha gondolkozik mikor rányomok valamire!


De sajnálok kiadni 100 rugót egy új iPhone 4 ért! Ezért használtat szeretnék GSM boltból.

A kérdés: A használt IOS mennyire romlik el az idővel? Szóval egy oprendszer az azért örökebb mint a hardver?

Most ha vennék egy használt iPhone 4 et, ami mondjuk 2,5-3 éves, annak lenne baja a rendszerével?



2013. nov. 1. 15:33
 1/3 szerencses85 válasza:
Mivel az IOS-t direkt 1 mobilra tervezték, 1 féle és erősségű hardverra, ezért a szoftver maga stabil, lefagyás meg ilyenek nincsenek. Androidon azért szokott ez lenni, mert ugyan azt az androidot meg kell csinálni sok különböző hardverre, de az nem biztos, hogy annyira jól kezeli, illetve elbírja-e a romot. Tehát a válaszom: nem lenne baja a rendszerével
2013. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia en most szeretnem eladni az iphone 4-emet. 16 gigas csak T-mobile fuggo. Annyi a problemaja hogy az egyik hangszoroja hallkabb mint a masik, es minimalis karcolasok vannak rajta, meg se latszik csak ha a feny fele tartod es nagyon nezed.. Nagyon vigyaztam ra szoval szinte tokeletes allapotban van. 50 ezerert odaadom. +adok hozza egy hatlapot
2013. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhh csak aza baj, hogy nekem Vodafoneos kéne. :S
2013. nov. 1. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!