Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a F*** baja van az Xperia...

Mi a F*** baja van az Xperia Z telefonomnak? Ennyi pénzt kiad rá az ember, és kap egy használhatatlan telefont? Ez megy 2013ban?

Figyelt kérdés

Mert még ha valami új dolog lenne ez az okos telefon, Android rendszer! De nem! Agyvizem felmegy! Kiadtam egy csomó pénzt ezért a telefonért, mondván, na ez a legjobb telefon a Sonytól(Így is reklámozzák) erre egy nagy rakás sz a r!

Néha azt se tudja mit csináljon! Befagyott nem egyszer! Rányomok a menüre, és elkezd gondolkodni... Most mit kell ezen vacilálnia, rányomtam lépjen be a mp töredéke alatt! erre nem másodpercek kellenek neki!

Ja és annyiszor hagyott a bajban! Fel akartam hívni valakit, erre kikapcsol amikor pont kellene telefonálnom!

Visszakapcsoltam, beírom a pin kódot, erre bejön a rendszer, majd megint lekapcsolja magát! ezt megcsinálta már nem 1x! Csörög a telelefon, rezeg, de kép semmi, fekete! Felhívtak, felveszem, megy a hívás, számolja a mpeket, de hang az nincs! Vissza hívtam a hívót, erre megint nincs hang! Ja meg lezárom a telefont, és mpek után zárja le... Meg mpek utánm jön fel a kép, ha megnyomom a gombot? Hát a Nokia 3210 jobb volt esküszöm!



Már csináltam vele mindent, kitöröltem a telefonról mindent, újra raktam alapra, de akkor is!

Most ez hogy a f**** van? Kiad az ember vagyonokat egy telefonra amit még mernek reklámozni, hogy "a legjobb telefon!" és kapok egy olyat, hogy használni nem tudom?

Lehet perelni a Sonyt, vagy az Androidot, vagy bárkit?



2013. nov. 1. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, amint már írtam: SUS (sony update service)-al húzz rá egy friss rendszert de előtte teljes gyári visszaállítás adatok törlésével. Ha ez után sem jó szervíz, de biztos meg fog oldani rengeteg problémát. Ha szarul frissíted akkor így jársz, mert minden frissítéshez egy tiszta alapot érdemes biztosítani.
2013. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9es, azért, mert jelenleg épp a normálisabb emberek tartózkodnak itt...most ha követném az átlagembereket, én is megjegyezném, hogy bezzeg, amikor valaki aszongya, hogy az iPhone túlárazott, akkor nem gondol bele, hogy mégsincs vele "ennyi pénzért" semmi probléma...na de csodálkozok, hogy ilyen válaszok sosincsenek...lényeget meg már leírták, vissza kell vinni, és ha gyári hiba, majd kicserélik.
2013. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
12# minek vigye vissza, hogy egy hónapig várjon rá míg csinálnak rajta egy szoftverfrissítést amit otthon is meg tud csinálni 20 perc alatt? Ha azután sem javulna meg akkor mehet szervizbe. Mármint épp eszű ember így csinálná, egyébként a fentebb említett problémákat ennek meg kell oldania.
2013. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez a Sony és a fos szoftverük. Rakjál a telefonra CyanogenModot, garantálom, nem fog ilyet csinálni. Ja, perelni nem tudsz, és ha tudnál se lenne semmi esélyed.


UI: Olyan cég, hogy android, nincs. A Google adja ki a szoftvert

2013. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14# te se sokat értesz a telefonokhoz legalábbis a sonykhoz mert akkor tudnád hogy egyáltalán nem fos, csak annak fos aki nem olvassa el a használati útmutatót, és nem olvas egy picit utána.
2013. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bár nagy Sony (Ericsson) rajongó voltam, de sajnos amennyi problémát hallok a S(E) telefonokkal kapcsolatban, valóban úgy tűnik, hogy szoftvereikkel komoly gondok vannak.
2013. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 b95 ***** válasza:
# 14: az OHA (Open Handset Alliance) adja ki az Androidot, nem a Google. A Google az egyik tagja a csoportnak.
2013. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
#17 A Google az Androidot felvasarolta, akik az OHA tagjai voltak, de a szoftver fejlesztese a Google kezeben van
2013. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 b95 ***** válasza:
nem. a Google kezdetben csak támogatta azt a céget akik az Androidot fejlesztették, majd megvette tőlük. És csak ezután alapították meg az OHA-t.
2013. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!