Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonom SD kártyáját...

Ha a telefonom SD kártyáját leformáztam akkor az adatokat vissza tudják állítani?

Figyelt kérdés

Tehát ha a telefon SD kártyáját a telefonnal leformáztam, és a telefont eladtam, akkor az SD kártyán lévő fájlokat visszalehet állítani recovery programmal? Mert olyan képek is voltak rajta, amik jó lenne ha nem látná senki. Tehát egy SD kártya is úgy működik mint egy merevlemez, hogyha letörlöm a fájlokat, akkor még vissza lehet állítani valahogyan, vagy nem?

Köszönöm!



2013. nov. 1. 21:30
 1/5 anonim válasza:
0%

Én azt nem tudom, hogy a recovery-vel visszalehet-e állítani, de abban biztos vagyok, hogy visszalehet.

Ezek csak akkor tünnek el, ha egy másik fájlnak kell a hely.

Teszek 1 példát:

SD kártyád 5MB-s

teszel rá 5 képet (1 kép 1MB) utána törlöd, de raksz fel újra 5 képet akkor az előző eltűnik, ha 4-et raksz rá újjonnan az 5 helyett akkor az előzőből az utolsó megmarad.

De nem kell izgulnod, senkinek sem azon jár az esze, hogy megnézze milyen adataid voltak egy SD kártyán.

2013. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most kipróbáltam a saját SD-kártyámmal, de nem tudok visszaállítani semmit sem, még csak nem is engedi.

2013. nov. 1. 22:10
 3/5 b95 ***** válasza:

a memóriakártya flash alapú, míg a merevlemez mágneses.

a lényeg az, hogy a flashmemóriákról ténylegesen letörlődik az adat, míg a merevlemezeknél csak újraírhatóvá válik, de megmaradnak.

2013. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 b95 ***** válasza:
vagyis ami az első kommentben van az a mágneses atattárolókra igazak, de a flash-alapúakra NEM.
2013. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. nov. 1. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!