Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen lehetőségek vannak a...

Milyen lehetőségek vannak a Nexus 5 telefon lehető legolcsóbban való beszerzésére?

Figyelt kérdés

Érdekelne milyen -lehető legolcsóbb- módjai vannak a Google/LG Nexus 5 okostelefon beszerzésére.


1, Egy oldalon a amerikaexpress.hu-t ajánlották, van valakinek tapasztalata velük? Semmit nem tudok még róluk. :/ Van más ehhez hasonló közvetítő még?

2, Egy ismerősöm Angliában él.

Decemberben hazalátogat, ám gondolom nem biztos, hogy ő ezt még megtudná nekem vásárolni hazaút előtt, mivel gondolom sokat kell várni ott is sok rendelés miatt.

Másik lehetőség, hogy elküldi nekem csomagban. Ennek milyen költségeire lehet számítani?

3, ??? Eseteg valami jobb megoldást tud valaki még? :D



2013. nov. 2. 00:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kimaradt pár kérdésem még!

Más országokban vásárolt telefonok fognak működni a magyarországi hálózatokkal?

A garanciát/javítást lehet érvényesíteni majd Magyarországon?

2013. nov. 2. 00:15
 2/11 anonim ***** válasza:
fog működni magyarországon, de a garanciát csak a vásárlási országban tudod érvényesittetni tudtommal. Én német ismerősömet kértem meg, hogy amikor tud, rendelje meg a 32GB-ost :)
2013. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem karácsonyig magyar országra is bejön :)

legalábbis én ebbem reménykedem ;)

2013. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak sokkal drágábban mint kint.
2013. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én Kanadában élek, itt 349 dollár a cucc. Jelenleg kb öt hetet kell várni rá. Én elküldhetem Magyarországra, az futárral lesz még kb 100-120 dollár -- ezt persze több telefonra szét lehet dobni, egyáltalán nem arányos, nézzd meg a fedex vagy az ups site-ján hogy mennyi. A német eBayen most úgy látom 450 EUR, de valószínűleg öt hét múlva már olcsóbb lesz.


Szóval: én szívesen rendelek annyi telefont amennyit a Google enged és küldöm Magyarországra, de sajnos kénytelen leszel félig-meddig vakon bízni bennem mert csak előre fizetés mellett csinálunk ilyesmit. Kérésre szívesen scannelek útlevelet hogy lehessen látni az vagyok akinek mondom magam, aztán láthatod egy kereséssel hogy nemzetközileg ismert előadó vagyok, hogy ez aztán mit számít... semmit? Mindenki eldöntheti magának.

2013. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja az előzőhöz hogy miért éri meg nekem: egyszerű, hitelkártyára vásárolva pontokat kapok, kell évi 90K hogy ingyen, úri kényelemben Magyaroszágra tudjak repülni, hát ebből is összejöhet párezer és nem fáradtság.
2013. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
helló mindenki! valaki tudna nekem is segíteni? elég műszaki analfabéta vagyok, szóval bocsi ha hülye a kérdés.:D engem az érdekelne hogy magyarra betudom e állítani a telefont, illetve megéri e ha anyum egyik munkatársa megy most ki a lányához és megveszi nekem.(garancia és vám miatt kérdezem mert nem tudom ez hogy műkszik) meg attól félek hogyha megveszi hogy megkapom és kb 2nap után vmi baja lesz és akkor megszivtam..ugye megbízható telefon ez?:D előre is köszi:) L/16
2013. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Magyar nyelv lesz, az biztos! :D

Elég friss termék, így egyenlőre még nem lehet tudni rosszat róla, ez majd később derül ki.

A garanciáról még nem tudok semmit, de gondolom a gyári garancia érvényesíthető itthon is.

Ha most kell a közeljövőben, akkor megéri behozatni.

2013. nov. 3. 22:42
 9/11 anonim ***** válasza:

megveteted egy USA-i ismerőssel 80ezer forintért (350$)

és amikor jön haza elkéred..

itthon meg nem éri meg majd megvenni mert 150alatt biztos nem lesz.. abból USA-ban kapsz 2darabot...

szánalom ez a magyarország

2013. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Angliában mennyibe kerül, ezt meg tudja valaki mondani nekem?

És gyártói garancia érvényes lesz itthon is?

2013. nov. 4. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!