Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia ZL, LG Optimus G...

Sony Xperia ZL, LG Optimus G vagy LG Nexus 4?

Figyelt kérdés
Ezt a három telefont néztem ki,viszont még nem sikerült dönteni.A Sony-nak tetszik a nagy,FullHD kijelzője,az LG-nek a formaterve (és elég sok jót hallottam erről a telefonról),a Nexus 4-nek pedig a hosszú szoftveres támogatottsága.Légyszi segítsetek dönteni.Előre is köszi.:)

2013. okt. 31. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A Nexus 4 jó telefon, viszont (azt hiszem) holnap jelenik meg a Nexus 5. A Sony Xperia ZL szerintem kicsit túlárazott, Az LG Optimus G pedig viszonylag régi, már kijött a G2, ami jobb (szerintem)

Vagy várj a Nexus 5-re (4 helyett), vagy G2, aztán a ZL és a G.

De valaki nálam okosabb biztosan kijavít majd...

2013. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elsősorban az áruk miatt venném,a ZL-t 100-ért,az Optimus G-t 91-ért és a Nexus 4-et 87-ért.100-nál többet nem igazán szeretnék adni egy telefonért,nagyon max a 110.
2013. okt. 31. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én a nexus 4 és az lg optimus g között vaciláltam végül a g mellett döntöttem a kamera, a tárhely miatt de jól tettem nagyon korrekt "kis" készülék :)

ha van valami kérdésed akkor nyugodtan írj pü-ben

2013. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is rengeteget gondolkoztam ezek közözz, az LG Optimus G-t vettem meg és egyáltalán nem bántam meg :D Rengeteget olvastam utána, kerestem negatív véleményeket és nem találtam. Már tudom,hogy azért nem mert tényleg hibátlan telefon :D Nekem eddig minden hibátlanul ment rajta, az aksi sokat bír, ha nem használom szinte nem is merül. A kijelző nagyon szép, a kamera nagyon jó képet csinál.
2013. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!