Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy Samsung...

Samsung Galaxy S3 vagy Samsung Galaxy S4 mini? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
És miért?
2013. nov. 2. 15:50
 1/7 anonim válasza:
szerintem s4mini... nekem tobb mint fel eve van S3-am, es egy szar... elcsesződött a play áruház, be se lehet lepni... nem cseng ki amikor hivok valakit stb... viszont az s4minit egyik ismerosom dicserte h nagyon jo:)
2013. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Szar mind a kettő.
2013. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Előttem válaszolónak van igaza, sajnos a samsung elég trágya készülékeket ad(ott) el az utóbbi pár évben. Xperia SP-t vegyél mert olcsóbb, és sokkal jobb mindkettőnél.
2013. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó két válaszoló is csak rossz minőségű képen látott az utóbbi években Samsung telefont.Méghogy jobb az SP.Joke of the year.

Kérdező,nagyon jó mindkettő,az S4 mini is képes az S3 szintjét hozni,bár azért az S3 jobb.HD kijelző,4 magos proci,több extra.De abból az LTE verziót érdemes megvenni mert abban 2GB RAM van.Viszont ha nem vagy hardverb* zi akkor az S4 mini is tökéletes választás.

2013. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ma 18:46 az SP hiába csak kettő magos, porig alázza az S3-at, hátmég az S4 minit. Ne tévesszen meg a kettő mag.
2013. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

s3 sokkal jobb mint az s4mini.

mini-t nem éri emg venni...

2013. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
S3. Ismerősömnek is 2 éves az S3-ja. Jó még mindig. Imádja. Bár facebookon akad. Nekem már S5-öm van. S4 mini no.
2014. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!