Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 31Ft-ért árulnak egy iphone...

31Ft-ért árulnak egy iphone 4s-et a neten minden tartozéka megvan a headset bontatlan és még amit küldenek hozzá matrica az is megvan! A teló T-mobilos. Érdemes lenne megvenni?

Figyelt kérdés
az eladó azért szeretné eladni mivel ő vett egy iphone 5-öst és neki nincs már rá szüksége.

#mobiltelefon #Apple iPhone 4 #Apple iPhone mobiltelefon
2013. nov. 2. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Neten műszaki dologgal vigyázni kell, főleg nagy értékben, mert nem hiszem, hogy 31 ft lenne.

Ha személyesen meg tudod venni, szerintem csak akkor vágj bele, de még úgyse tudod, hogy nem előfizetésre vette, és ha nem fizeti, akkor letiltják nálad a telót, aztán mehet a kukába.

2013. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj fel a beszéljükmac-re ott nézd meg mennyi egy I4s. Csak nehogy hannyat ess, én is most adtam el az enyémet 85 ezerért.

Kamu.

2013. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem átverés. Én nem rég vettem egy 1 éves I4 S-et 90-ért. Teljesen hibátlanul, tökéletes állapotban. Személyesen vettem át, és csináltunk adásvételit is, hogyha valami baj lenne, pl. letiltanák a telefont, akkor ne nekem kelljen élrte felelni, hanem annak aki eladta nekem. Mikor érdeklődtem email-ben a telefonért, akkor kértem sorozatszámot, baseband (Model Firmware) számot, aztán leellenőriztem neten, hogy valódi-e a telefon, illetve lehet-e egyáltalán tenni rá valami függetlenítést pl. Jailbreak-et. Ja meg persze személyesen jól megvizsgáltam, karcok, képernyő, pixelhiba, gyroscope, hívás funkció, itunes stb.


Olvasd el ezeket az oldalakat:

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=iphone&oldal=2


Kérd meg, hogy fényképezze le a sorozatszámot (ne screenshot-ot küldjön) és írd be ide az oldalra: [link]


Ha létezik a telefon, akkor itt ki fogja adni, hogy iPhone 4S illetve, hogy az Apple garancia van-e még rajta (1 év).


UI: egy vadi új iPhone 4S boltban 150ezer forint, egy alig használt is 100-120ezer között van. De normálisat már tudsz kapni 60-90 között simán. Mármint 4S-et, sima 4-et olcsóbban is tudsz venni. Nem beszélve a 3GS-ről, azt már 30-ért tudsz jót kifogni szerintem.

2013. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem nagyon kéne ennek hinned, én iPhone 4-t vettem 60000-ért pár hónapja...
2014. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!