Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A wp-n ennyi ingyenes illetve...

A wp-n ennyi ingyenes illetve mennyi fizetős alkalmazás van? Melyikből van több?

Figyelt kérdés
Most készülök Nokia Lumia 820-at venni, és döntő lehet az alkalmazások mennyisége. Mennyi fizetős ill. ingyenes alkalmazás van, melyikből van több? Azt hallottam, hogy az összes fizetős alkalmazást ki lehet próbálni ingyen, de ez hogy működik? Időkorlátos ( pl.: 1 hét / 1 hónap stb. ) vagy nem teljes az alkalmazás vagy hogyan?

2013. nov. 2. 22:01
 1/4 anonim válasza:
0%
Az alkalmazások nagyon sz*rok rajta. A legtöbb fizetős, a demokkal meg 5 percet játszhatsz. Én a helyedben SEMMIKÉPP nem vennék windowsphone-t... Ismerőseim is most vettek, és egy jó szót nem hallottam tőlük, csak, hogy: ,,már megbántam..."
2013. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barney96 ***** válasza:
100%
Az elsőnek szerintem max 2 percig lehetett wp a közelében de már trollkodik mindenfelé, én nem mondom hogy az android szar, de nekem pl. soha többé nem kéne, és nem kéne az a millió app se ami van, tapasztalatból mondom, tényleg nem csak vakon a nagyvilágba, hogy ha nincsenek extrém igényeid, akkor elég, ráadásul az appok nagy része ingyenes ahogy néztem, és legalább itt kipróbálhatod a fizetőseket is, ráadásul sokszor van, (pl metrotube) hogy ha kipróbálásra nyomva töltöd le, akkor is teljesértékű appot kapsz, és ha megveszed, azzal csak támogatod a fejlesztőket, az 5 perc se igaz, általában 2-3 napod van, tény hogy vannak dolgok amikért fizetned kell, de az alap appokat megtalálod ingyen. Egyébként a 820 nagyon jó kis teló, sebességgel nem lesz gond, jó választás :)
2013. nov. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pár hónapja van WP m , de kapásból tíz olyan játékot tudnék mondani amivel hónapokig elvoltam . A kipróbálás pedig valamilyen korlátozással működik , pl csak egy pályán mehetsz . Szerintem kapsz sok ingyenes játékot , kedvenceim :

CJ: Strike back

Demon defence

Six-guns

jetpack joyride

Mou

Reaper

Dred vs Zombies (kedvencem)

The Sims free play

Rail Rush (ez is nagyon jó )

Wake woody



nekem ez a top 10 ingyenes :D .

2013. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok a fizetős de mindent ki lehet próbálni és nem öt perc hanem amig meg nem unod azt az 5-10 ingyenes pályát
2013. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!