Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire 500, Nokia Lumia...

Jankiss84 kérdése:

HTC Desire 500, Nokia Lumia 625 vagy Sony Xperia L-t vennétek?

Figyelt kérdés
Előfizuval 20-25ért venném őket, ezekre szűkült a kör. Tényleg megbízható a WP8, elég neki az 500 ram?

2013. nov. 2. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Ezek közül magasan kiemelkedik az L. Most mindjárt jönni fog a sok kis windowsphone-ista és inkább ledumának a jobb telefonról, csak hogy te is nokiát vegyél...
2013. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A HTC is jónak tűnik. A processzora erősebb, mint a Sonyé, a GPU viszont már nem. A RAM megegyező. A többi dologról nem tudok nyilatkozni, de ezek alapján lehet, hogy a Sonyt választanám. Ergonómiája és a háza is szebb, jobb szerintem. De ezek már ízlések és pofonok.
2013. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igen, az xperia tényleg minőségibbnek tűnik külsőleg, és legalább nem kéne rá szilikon tokot vennem, mert azokat nem szeretem. De a htc fényes hátára meg muszáj lenne vmi, de tokkal meg olyan otromba lenne... Csak azt nem tudom, hogy ezek az androidosok mennyire lassulnak be idővel, mint a régebbiek. Most galaxy ace-m van, annál biztos mind sokkal jobb már,de nem szeretném utólag megbánni,hogy a másikat kellett volna
2013. nov. 2. 23:56
 4/28 Barney96 ***** válasza:
Szerintem, ha van lehetőséged bárhol, nyomkodd meg mindhármat, és döntsd el az alapján, egyébként szerintem vagy L, vagy ha nem veted meg a wp-t akkor 625 (mondujuk jól leszűkítettem a kört :D)
2013. nov. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
szerintem lumia 625, az nem fog neked belassulni. (wp programozói nincsenek úgy elszálva meguktól mint a droidosok)
2013. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül egyértelműen a HTC a legjobb!


[link]

2013. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Azért ebben nem lennék ennyire biztos. Sőt... A processzor órájele keményebb hajszálnyival, semmi más. Szóval Sony.
2013. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a lumia 625 , első kommentelő mondja hogy lebeszélünk a jóról , ezért ajánlom ezt neked és nem azt mondom hogy sonyt vegyél hogy ne beszéljelek le a jóról . A Lumiának hosszabb a támogatása , még a wp 9 et is megkapja , ami még bő 2 évet jelent , nem fog belassulni ami az áhított Androidra jellemző , nem fagy és akadozik , és igaz hogy kevesebb a játék rá , de kapásból 10 olyan játékot tudok mondani amin heteken elvoltam , vagy akár hónapokon :D .
2013. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy a sok elvakult WP fan mennyit ért hozzá... "Android akad, lassú, szaggat, szar laggos bugos valami"

Ti lemaradtatok a 2.1-es Androidnál, vagy mi a francról beszéltek?

2013. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer szaggat , laggol meg egyebek nincs mit csinálni még a camcung galakszi ESnégy nél is panaszkodtak fagyásokra , az az op rendszer kínszenvedés , főleg alsó közép kategóriában , van kb más fél hónap támogatása , utána frissítések se jönnek , egyre gyűlnek a problémák amíg kukába nem kerül . És kb az emberek 10% ának van wp s telefonja , vagy inkább 6.5 % ának , és 70 % android , mégse ilyen arányban jönnek a kommentek , vajon miért ?
2013. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!