Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumnia Windows phone...

Nokia Lumnia Windows phone okostelefonra letöltöttem a vibert és ha telefonállunk recseg míg Androidos készüléken nem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Akarod mondani, Lumia?! Amúgy nálam mindig rendben megy, de mivel internetkapcsolaton keresztül működik az alkalmazás, a hívások minősége nagyban függ a jelerősségtől és az internet sebességétől.
2013. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt tudtam hogy a viber internettel működik csak azt nem értem hogy az öcsémnek van egy androidos telefonja és ott minden rendben van. nálam windows phone telfonnál miért nincs? Lehet hogy az Operációs rendszerrel van baj?
2013. nov. 3. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is recsegett. De egy frissítés (Viber frissítés, keresd a Store-ban) megoldotta.

Sőt 3 napja mindent jelez. És nem órák vagy napok múlva.

2013. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem találtam hozzá frissítést így azt csináltam leszedtem a viber-t és újra telepítettem és most nagyon jó.
2013. nov. 3. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!