Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy S4 milyen?...

A Samsung galaxy S4 milyen? Akinek van, leírná a véleményét?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Sokan fikázzák, gyakran jogosan, de nem annyira szar, mint ahogy sokan elmondják. De az is biztos, hogy nem annyira jó, mint ahogy sokan mondják.


Anyaghasználat elég szar, a kezelőfelülete borzalmas (azon kívül, hogy nagyon ronda, ami relatív, teljesítménye sem a legjobb, ami viszont objektív), tele van mindenféle S-alkalmazással, amik lehet valakinek tetszenek, de kétlem, hogy bárki is használna azok közül akár csak egyet.


De azért nem rossz telefon, a kamerája jó, hardveresen jó, az aksija elég nagy és jó az üzemideje, ha valaki dob rá egy CyanogenMod-ot akkor igazából egy nagyon jó telefon, attól eltekintve, hogy 100+ ezerért kapsz egy műanyagot.

2013. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kinézet az nagyon szubjektív,nekem pl.nagyon tetszik.Anyaghasználat nálam soha nem volt szempont egy telefonnál,annyi hogy ne recsegjen ropogjon meg ne törjön szilánkosra ha véletlenül leejtem.Ezeknek pont megfelel a S4.Ezen kívül rendkívül gyors,csak érteni kell hozzá és akkor laggolni sem fog.Sok funkció van rajta amiből több is rendkívül hasznos bár én sem használom mindet.Szerintem abszolút megéri.
2013. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy S4-et, de sajnos nagyon drága :/
2013. nov. 3. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Függetlenül már van 160-140 ezerért is.Szolgáltatónál nem is érdemes nézni.Ott mind 200 fölött van.
2013. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én T-mobile-nál akarom megvenni. De ott 204 ezer :\

Netről meg nem merek rendelni, mert már sok rosszat hallottam az online telefon rendelésről.

2013. nov. 3. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha minden féle,eldugott GSM-től veszi az ember akkor persze hogy megszívja.De vannak normális üzletek is ahol mindent le tudsz fixálni és azt kapod amit rendeltél.pl:mobilbirodalom,GSM Line.De te tudod.Várhatsz 2 évet mire a Trénél 130 lesz.
2013. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még gondolkozom rajta, de eddig még minden ismerősöm panaszkodott az online rendelés miatt.
2013. nov. 3. 18:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapszabály hogy csak utánvéttel fizetünk,illetve nem ész nélkül intézzük az ilyesmiket.Én a GSM Line-tól 2x is rendeltem és mind a kétszer nagyon korrektek voltak,telefonon is egyezettem velük.A mobilbirodalom.hu-t dicsérik még nagyon.
2013. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A mobilnirodalomról még nem hallottam semmit, de ott is jobb áron lehet kapni, ahogy nézem.
2013. nov. 3. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!