Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vagy Huawei...

Nokia Lumia 520 vagy Huawei Ascend G300 mobilt vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan mobiltelefont szeretnék, amivel jó minőségű képeket lehet készíteni. Ehhez nekem fontos lenne az autofókuszos kamera, ami ennek a két telefonnak megvan. Ezért választanom kellene közülük.

Érdekelne a véleményetek ezekről a mobilokról (ár, minőség, android, stb...).

Esetleg ha tudtok másik autofókuszos kamerájú telefonokat, akkor azokra is kíváncsi lennék.



2013. nov. 3. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nokia
2013. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A G300 nem tudom, hogy jött a képbe, majdnem 2 éves telefon... Most az Y300 az aktuális.

Ma már a legalja kivételével minden telefon autofókuszos. A Lumia 520 viszont körülbelül alkalmatlan fényképezésre, egyrészt nem túl jó a kamerája, másrészt nincs benne villanó.

Az Y300 nem egy rossz telefon, de ha rászánsz annyit, vegyél Xperia L-t.

2013. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem túl jó a kamerája? Ezt nem merném így kijelenteni. Oké sötétben igen tré képeket csinál, de nappal normális fényviszonyok között pedig egész jóket csinál. Ráadásul ott van a Nokia csomó kamerás appja is. Szóval, szerintem inkább Nokia.
2013. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2.-nak üzenem, hogy a kérdező nem azt kérdezte, hogy mikori telefon a G300, hanem hogy jó-e! 1 GHz processzora csak 1 magos, így kissé talán elavult, ramja pedig 512 MB, ami csak elfogadható szinten van!

A Nokia Lumia 520 sokkal jobb telefon, de WP-s, nem tudom, ez mennyit számít neked, mivel zárójelben Androidot írtál.

2013. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

engem nem izgat, hogy hány éves a teló, csak jó legyen :p


igazából nincs annyira sok pénzem a nagyon új telefonokra,

ezért is gondoltam a G300-ra.. Nokiát meg tudom, hogy nem


épp olcsó, de hátha összejön.


androidot véletlenül irtam, mert a sok telefonválogatás közben 'összezavarodtam' :p


köszi a tanácsokat :D

2013. nov. 3. 20:56
 6/11 anonim ***** válasza:
A G300 kb 20 ezret ér, nem tudom, mennyiért láttad "olcsón".
2013. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nokia drágább mint g300, azért mondtam :p
2013. nov. 3. 22:50
 8/11 remenyo ***** válasza:
Gyűjts a Nokiára Megéri minden szempontból.
2013. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél g300-at ! Nekem is az van és csak ajánlani tudom ! Szuper telefon. A Huawei optimizálja a legjobban a szoftvert androidra, így elég sok mindenben jobb ez a telefon mint a vele egy árban lévőek. Hidd el ez a jobb választás. Ha kérdésed van, írj privátban bátran. Szívesen válaszolok
2013. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hmm.. hát még mindig 2 tüz között vagyok.


köszi az eddigi infokat :)


majd még gondolkodok, meg ugye gyüjtök és majd kiderül mit választok :D

2013. nov. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!