Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kartyara mentett alkalmazas...

SD kartyara mentett alkalmazasokat hogy tudom törölni? Többit részletezném lent

Figyelt kérdés
Rootolt Ace-em elromlott, de meg lett csinalva. Az SD-n volt egy csomo telepitett alkalmazasom. Most h mar jo a telefon beleraktam az SD-t es a telefon az irja h nincs az karyan alkalmazas (???) de pc-n lattam h van egy csomo ASEC fajl rajta (PL: com.buak.Link2SD-1.asec es meg egy csomo ilyen) gondolom ezek lennenek az alkalmazasok?? nem ertek hozza sajnos es a problémam h a telo szerint nincs rajta app de viszont hely sincs a kartyan es ez a legnagyobb baj mert gondolom elfoglaljak ezek az asec fajlok. csak nem tudom mit törölhetek ki mert elrontani sem akarom (nem is rootoltak ujra) ami app kellett azt ujra letoltottem igy meg aztan vegkepp nem tudom melyik a "regi" alkalmazas fajljai es melyik amit most töltöttem le ujra. hogy tudnék helyet felszabadítani a kartyan? es a felesleges regi fajlokat törölni???
2013. nov. 3. 17:55
 1/1 b95 ***** válasza:
a fontos dolgokat mentsd le a kártyáról, utána pedig formázd le.
2013. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!