Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E telóm van,...

Sony Xperia E telóm van, eddig a Mobilego-t használtam, mint programot a PC-n, hogy tudjak a telómra alkalmazásokat tenni. Nem tudom pontosan, hogy ez milyen program? Fájlkezelő, programkezelő androidra? Vagy egyáltalán mire keressek rá?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a progi, de megpróbálok segíteni. Ha fájlt szeretnél rátenni a telóra azt USB-n, bluetoothon vagy wifin számos programmal lehet (pl airdroid, csak telefonra kell letölteni), kikeresed egy fájlkezelővel a telefonodon amit felmásoltál és ha rápöccintesz telepíti is (fájlkezelő van millió+1 a play-en).
2013. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a program érdekelne, ami kapcsolatot csinál a telefon és a számítógép között. XP-m van és ilyenkor kell, mert az eszköz "okosabb" a gépemnél.
2013. nov. 1. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb az lenne, ha vennél egy wifi-s router-t, és alapból a telefonra töltenéd le a programokat.

De ha eddig a Mobilego-t használtad, akkor most miért nem jó?

2013. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

azért mert lejárt és nem tudom feltenni újra.

gondolom egy ip csere megoldaná a problémámat, de azt

nem tudom, hogy hogy kell.

2013. nov. 1. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:

A Mobilego nem wifin keresztül kapcsolódik a pc-hez?

Egyébként nálam sima windows intézővel lehet a pc-ről a telefonra fájlokat másolni. (Visszafelé valamiért nem működik.)

De ha ez nem megy, akkor: Google Drive, Box, Dropbox, stb-re feltöltöd, majd a telefonon letöltöd.

Vagy: veszel egy kártyaolvasót és a telefon sd kártyájára másolod fel a cuccokat.

2013. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem wifivel kapcsolódik. Egyszerűen bedugtam az adatkábelt és elindult a program, felismerte a telefonom.

...és azért keresek ilyen programot, mert nem csak egyszerűen "cuccokat tudtam pakolni a telóra", hanem rengeteg egyéb funkciója is volt. Nagyon tetszett.

De rohadtul idegesít, hogy egyszerűen nem tudom hogy keressek rá, mert nem tudom mi a program neve :D

2013. nov. 3. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Közben kipróbálgattam a linken szereplő appok egy részét, és kettőt tudok ajánlani közülük:

MyPhoneExplorer

Mobogenie


A Mobogenie-nek kicsit szebb a kezelőfelülete, és tudja kategorizáltan kezelni a médiafájlokat (zene, kép, videó), úgyhogy első körben ezt javaslom :)

2013. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg a MoboRobo van 100% ingyenes és sztem jobb is mint a MobileGo. Vagy még van a Snap Pea, amit nem próbáltam de ki fogom mert nagyon tetszetős és egyszerű. A MyPhoneExplorer-t is sokan ajánlják de nálam leszerepelt úgyhogy én nem ajánlom. Meg még keresgélek, egyébként ezeknek a progiknak a neve PC Suite, én így kerestem rá: "Which is the best android pc suite" és aztán kiadta a MobilEdit-et és a MobileGo-t elsőnek, ezek a legelterjedtebbek azután nagynehezen megtaláltam ezeket.
2013. nov. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Köszi! Köszi!

Ez az, amit kerestem! Kár, hogy nem tudtam érhetőbben megfogalmazni, de ezek azok amiket most te írtál!

Ezer kösz!

Többieknek is! :)

2013. nov. 7. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!