Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini (st15). Hogyan...

Xperia mini (st15). Hogyan tudom visszaállitani a 4. 0.4-et 2.3.6-ra? Nem müködik megfelelően, ezért szeretném visszarakni a régebbi verziót.

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi nem működik megfelelően? Lehet nem kell visszatenned így a régit.
2013. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A wifi állandóan megszakad a kap csolódás után.(A többi telefonnál és a laptopnál semmi gond.A hívás után automatikusan szétkapcsol.Sony update service-vel frissitettem.
2013. nov. 3. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig ilyesmit nem nagyon szoktak csinálni. Ami tömeges hiba, hogy lelassulnak, és instabillá válnak. A downgrade-hez gyári megoldás nincs, ezért szükséged lesz a FlashTool nevű programra, a 2.3.4-es ROM-ra, és egy minimum félig feltöltött telefonra. Ha ezek megvannak, szólj. A FlashTool-hoz és a ROM-hoz privátban tudok linket adni, mert itt már lassan az is szerzői jogokat sért, ha annyit írok, hogy www. .
2013. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Keresni foglak.
2013. nov. 3. 20:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy TM-es a készülék.
2013. nov. 3. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem a TM a Trémobil lesz. Viszont fura, hogy 4.0.4 van rajta. Pár hónapja még nem adták ki, holott már több mint 1 éve elérhető volt.
2013. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez érdekes számomra is mert 1 éve hivazalosan már kint van.Amúgy a routert átállítottam, ez a része már üzemel.
2013. nov. 3. 21:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Visszatérve a frissítésre:PC Compagnion és a Sony Update Service is sikoltott a frissitésért.Utánanézve itt az oldalon a Service megbízhatóbb.
2013. nov. 3. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, az jobban megoldja, de viszi is az adataidat a kukába (az SD kártya marad, és ami felhőkben van). Ha van frissítés, akkor még először próbáld meg azt.
2013. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyenlőre működik.Köszönöm.
2013. nov. 3. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!