Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 vagy Iphone 5?

Nexus 5 vagy Iphone 5?

Figyelt kérdés

Ne az ilyen elvakult iphone fanok írjanak.

Szerintem Nexus 5, de többen mondták már nekem ismerősök, "ájfon ájfon a legjobb, úúú"

Na erre szeretnék kicsit rácáfolni, hogy nincs igazuk. Köszönöm a válaszokat előre is.



2013. nov. 3. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nexus 5


Olcsóbb és LEGALÁBB egy iPhone szintű gördülékenysége van.

Én a helyedben várnék még egy kicsit. Legyenek tesztek először...stb.

2013. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Unvisible válasza:

Két külön világ a kettő.

Felhasználástól függ, hogy kinek mi a jobb.

2013. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Az iPhone megbízható és a legjobb márka az Apple a mobilok terén.

- egy elvakult iPhone-fan véleménye

2013. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Volt Nexus 4-em, most 5s-em van. Már N4 sebességével sem voltak gondok, csak néha-néha röccent meg (mármint maga az OS, appok más kérdés), és iOS7 rosszabb e téren, mint a 6 volt, tehát azt mondanám, kb egy szinten van a kettő. Holo kezelőfelület is jobban tetszik, bár a kikapcsolhatatlan lockscreen widgetet gyűlöltem (többször kioldott a zsebemben, mindenféle galád dolgot művelve).

Viszont az, hogy melyik a jobb, személyes preferencia kérdése. Nem tudom, megbízhatóság terén hogy változott a 4.4, de ez egy olyan pont volt, amit nem szerettem 4.2-ben, ugyanígy a kijelző méretével sem voltak kibékülve (egy kézzel nem tudtam használni). Viszont e kettőt leszámítva, gondolkodás nélkül N5.

2013. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Mármint utolsó mondatomhoz - természetesen számomra. Sok, átlagfelhasználónak jól jöhet az, hogy Apple helyettük szűri a store tartalmát (malware szempontjából) - ez egy olyan dolog, ami felett nem tudok napirendre térni.
2013. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megbízható megbízható...

De az első hozzászólóval értek egyet, mert azért azt is nézzük hogy mit fizetsz ki és mennyiért. Duplája az iphone az lg-hez képest, és az nexus referencia mobil szóval megint olyan sikert fog meg már arat is, hogy legszívesebben felvásárolnám az Lg-t. :D

Tudom az iphone is, de legtöbben csak a márkája miatt fizetnek százezreket.

2013. nov. 3. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem Nexus 4-em van már több, mint 3 hónapja és azt tudom mondani, hogy még nem sikerült megakasztanom. Nálam nem produkált még akadásokat (kopp-kopp). (stock 4.3)

Gyanítom a N5 szintén ilyen vagy még talán jobb.

Lehet hülyeség, de várok még 4-5 hónapot, hogy kiforrja magát a N5 is. Ha belegondolsz az első szériás N4-nek is volt szériahibája: sárguló kijelző, de ezt 3-4 hónap múlva javították. Szerencsére az enyém nem sárgul. :)

Tavasszal meg fogom venni, de kizárólag Play áruházból (Angliában van ismerős). Addig biztos elmegyek és megtapizom, hogy külsőre milyen, mert a N4 után elég nagyok az elvárásaim. :)

2013. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"de legtöbben csak a márkája miatt fizetnek százezreket."


Ezt a mondatot már annyiszor láttam leírva, de ez is csak egy vélemény. De persze te lehetsz az első aki ezt bizonyítani is tudja. Mivel ha tény, akkor bizonyítható vagy valamilyen módon kimutatható.

Ne haragudj de ez egy rettentő nagy baromság. Le lehet pontozni, egyébként nincs iPhone-om. De akárhol látok felméréseket, mindig az iPhone felhasználók a legelégedettebbek. Az ismerőseim között többen váltottak már valamilyen csúcsdroidokról iPhone-ra és egy embert kivéve mind elégedettebb vele, mint az előző telefonjával. Olyan is van, aki fordítva váltott és ott az elégedett a droiddal aki 3G-ről váltott S3-ra. Az ég és föld, viszont a másik i4-ről váltott HTC One-ra és azért tudja szidni.

Van két nő ismerősöm akik azért vettek iPhone-t, mert szép és tetszett nekik, de ez bőven a kisebbséghez tartozik. Viszont van olyan akinek éppen ezért van Lumia 800-asa, mert neki meg az tetszett.

De ezt a rettentő nagy bullshitet, hogy a márka miatt veszi az emberek nagy része, meg azért mert menő pfff.

Nem az olyan hülyegyerekekből kellene kiindulni, mint akiket tavaly az 5-ös megjelnésekor mutogattak valamelyik riportfilmben. Az olyanok az állatkertbe valók és banánnal bármire rá lehet őket venni.

2013. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nexus 5 és még ólcsóbban is jársz vele :)
2013. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Nexus 5. Ha azt megnézzük, hogy a Nexus 350 dollár, egy iPhone 5 550 körül van, akkor pláne, de ha 550 lenne a Nexus 5 akkor is az lenne a jobb.
2013. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!