Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te mennyire figyelsz a telefon...

Te mennyire figyelsz a telefonodra? Az, hogy ott hagyd valahol, nyilvános helyen az mennyire fordulhat elő?

Figyelt kérdés

sok ismerős ott hagya a telefonját ahol sokan maszkalnak. Pl osztálytársam kiment szünetre, ee a telefonját az iphonejat ott hagyta az asztalan a teremben. Mit gondolsz az ilyenről? Felelőtlen? Vags vannak akik olyan gazdagok, hogy vesznek egy új teleront?

Veled elő fordul az ilyesmi?



2013. nov. 4. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Idegesítenek azok az emberek, akik sz@rnak a dolgaikra. Látszik, hogy még nem kellett érte megdolgozniuk. Ha nem is gazdagok, úgy hiszik evidens, hogy ha elhagyják, vagy ellopják, kapnak másikat a szülőktől.
2013. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én a telefonom mindig magamnál tartom. egyedül otthon teszem ki az íróasztalra de ott is megvan a helye. Esélytelen, hogy elhagyjam.
2013. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hagyom ott sehol, ez nem is fordulhat elő mivel sosem rakom ki az asztalra
2013. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem csinálnék ilyet soha sem, de csak mert nem bízok az osztálytársaim többségébe, vagyis tudom, hogy hozzányúlnának. Nem lopnák el, nem törnék el, de belenéznének, valamit lehet kiírnának facere, stb.


Osztálytársad is biztos tudta, hogy nem fogják ellopni, hisz csak osztálytársak, az meg vagy nem érdekelte, hogy mások majd belenéznek a telefonba, vagy lehet le volt jelszavazva, vagy csak tudta, hogy nem fogtok ilyet csinálni.

2013. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Még véletlenül sem emlékszem, hogy otthagytam volna valahol a telefonomat, pedig nem egy drága okostelefonról van szó, hanem egy régi kis "gagyi" készülékről...

A legnagyobb baleset, ami persze véletlenül történt vele, az az volt, hogy leejtettem. Ez sem gyakori.

Nagyon vigyázok a cuccaimra, ami elveszik vagy tönkremegy, azt nem tudom egykönnyen pótolni.

2013. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

soha nem hagynám ott sehol,azért mobil hogy nálam legyen.

még arra is figyelek hogy milyen felületre teszem le,általában a bőrtokjára vagy bele teszem és úgy rakom le.


az ilyenek mint az osztálytársad nem becsül meg semmit addig még nem ő dolgozik meg érte.

2013. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig magamnál tartom, sosem hagynám sehol, féltem nagyon. :D


Edzésre is benne hagyom a nadrág-kabátzsebben és átrakom repülő módba, nehogy feltörjék érte a szekrényt (csak nem, de az ördög sosem alszik), nem fog hangot kiadni így... Nem szabad senkiben sem megbízni.

2013. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!