Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mutat két sd kártyát a...

Miért mutat két sd kártyát a samsung galaxy s advance, mikor csa 1nek van hely?

Figyelt kérdés
A telefonnak van telefon memória belső memória és sd kártya. A gond az hogy a belsőt veszi elsődleges sd kártyának és a tényleges sd-t extra sd nek. Ezt hogy lehet átállítani, mert így nem tudok rá alkalmazást telepíteni
2013. nov. 4. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Te csak 1 sd kártya helyet látsz, de a telefonban van +1 beépített(4gb-os) is. Ezt nem lehet cserélni. Így oldják meg olcsóban a tárhelygondot :)
2013. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, az előző is én voltam :)


A feltelepített alkalmazást megkeresed az alkalmazáskezelőben (katt rá) és ott kell olyan opciónak lennie, hogy áthelyezés sd kártyára. Nem mindegyik app támogatja

2013. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez minden androidos eszköznél így van ahol szép nagy memóriából lehet gazdálkodni. Rootolás után lehet ezen változtatni.
2013. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, értem én a beépített memória dolgot, csak az nem világos a beépített sd kártyát miért vesi elsődlegesnek, és miért nem tudok az extra sd-re telepíteni.

rootolás után menni fog?

2013. nov. 5. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
rootolással(alkalmazáskezelő, progira katt, áthelyezés sdre) át lehet tenni utólag a progi 1 részét,de akkor az előfordulhat, hogy újraindításkor az asztalra kitett ikonja eltűnhet, mert amikor azt tölti be, akkor ég nem áll készen az sd
2013. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!