Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 2 perc után...

Dióssüti kérdése:

Samsung galaxy s4 2 perc után lemerül internetezés vagy játék közben. Akksi probléma vagy valami más?

Figyelt kérdés
3 hónapos telefon. Garanciás, de csak pénteken tudom visszavinni. Viszont nagyon aggaszt, hogy mi lehet a baja. Zenehallgatásnál, telefonálásnál, vagy ha csak úgy megy a mobil net, de nem internetezek, nem merül le. Viszont, ha elindítom a böngészőt, vagy egy játékot, akár 98 százaléknál is képes kikapcsolni. Ha vissza akarom kapcsolni, akkor csipog, hogy lemerült, és csak töltőre dugva tudom újra bekapcsolni. És onnan kezdi el tölteni az akksit, ahonnan lemerült. Tehát ha 98%-nál kapcsol ki, akkor 98%-ról kezdi el tölteni...Csináltam "gyári beállítások visszaállítása"-t, aztán csináltam szoftverfrissítést is, de a hiba fennáll. De mondom, játékon és internetezésen kívül minden mást úgy bír az akksija, mint "régen". Találkoztatok már ilyennel?
2013. nov. 4. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy szériahiba az S4nél, az összes legyártott S4 kb 30 %át érinti
2013. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hajjaj, ez jól hangzik...
2013. nov. 4. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a cikket én is olvastam. Remélem, hogy "csak" ez a probléma, és nem valami más. Azért gondoltam másra, mert alapból ugye jól bírja az akkumulátor, kivéve ezt a 2 dolgot. Mindegy, remélem igazatok van, és tényleg csak ez a baj. Köszönöm!
2013. nov. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!