Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy Acer v3-531g...

Vettem egy Acer v3-531g tipusú laptopot windows 8-cal. Internetezés közben többször megakad a net, és kiírja, hogy korlátozott a kapcsolat. Wifiről szoktam, a router egy dsl-2641r. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
nagyon idegesítő :D ha lekapcsolódok és vissza, valameddig megoldódik a probléma(pár perc, óra)
2013. jan. 20. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

próbálj meg egy hálókártya frissítést. De ne az Eszközkezelőben kérd le h napra kész e a driver, az egy forintot nem ér...

A Driver Navigator vagy vmi hasonló progival

2013. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A hiba forrása lehet gyenge jel, ez függ a fallszerkezettöl, hogy mennyire tud áthatolni a jel a falon, valamint lehet telepítési hiba, ill. beállítási hiba. De, ha tudsz netezni és csak később jelentkezik a hiba, akkor valószínűleg a jelvételnél lesz a gond, vagy az internetszolgáltatás akadozik!
2013. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!