Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android email alkalmazás?

Android email alkalmazás?

Figyelt kérdés
Milyen alkalmazással lehet (ha lehet) megoldani azt hogy a gmail.hu típusú emailem-ről jelzést kapjak a telefonomra,hogy levelem jött.

2013. nov. 4. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Az appok közt biztos megvan a gmail alkalmazás! A beállitások menűjében kersd meg a "fiókok és szinkronizálás" -t, add hozzá a gmail fiókod, majd kapcsold be a szinkronizálást
2013. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és használd a google talk-ot is, az szinte olyan mint az sms, gmailos ismerőseidnek irkálhatsz, az sms-hanggal jelzi az üzenetet
2013. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,de nekem ez valahogy nem akar összejönni.... :(
2013. nov. 4. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
De gmail appod van!? akkor ha abban már megvannak az emailjeid, menj a bal alsó gombbal a menűbe, ahol van a frissités, keresés, ugrás stb és ott van hogy "Tovább" - majd utána "Beállitások" - email értesitések (értesités megjelenitése az állapotsoron) - csengőhang kiválasztás + rezgés
2013. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

email hozzáadása.ez eddig tiszta.Azt írja milyen típus.

pop3,imap,exchange active sync.Bár melyiket választom,további beállítások nyílnak meg.Ilyen hogy: pl ha pop3,akkor pop3 kiszolgáló név,port,biztonsági tipus.

De ezeket én nem tudom hogy mik.Hogy kell ki tölteni őket.

2013. nov. 4. 17:51
 6/8 A kérdező kommentje:

gmail-em van de .com - ezzel van szinkronizálva most.

de én azt szeretném ha a .hu emailemről kapnék értesítést ha levél érkezett.

Tehát most szinkronizálva vagyok egy fiókkal,de másik email-emről .hu ról kéne értesítés nekem.

2013. nov. 4. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja hát azt máskor írjad, ha gmail.hu, mert a gmail alapján mindenki az igazi, eredeti gmail.com-ra gondol.


A sima email alkalmazáshoz hozzá lehet adni valahogy, gmail.hu-n valahol biztos írják mit kell a POP3 meg ilyenekhez írni.

2013. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kérdésemben is benne volt. gmail.hu végig ezt írtam.

Köszönöm válaszod.Utána fogok nézni.

2013. nov. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!