Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 8 frissítés. Mi...

Windows Phone 8 frissítés. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia Lumia 520-as telefonom,több helyen olvastam hogy már régen feltették az uptade 3(gdr 3) nevű frissítést.De ha én akarom frissíteni azt írja ki hogy a telefon naprakész.Akkor ez most hogy van?

2013. nov. 4. 18:49
 1/3 b95 ***** válasza:

Az, hogy még nem érkezett meg a te készülékedre.

Ez lehet annak az oka, hogy a szolgáltatód nem hagyta jóvá, de az is lehet, hogy Magyarországon még nem érhető el.

2013. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Panda Péter ***** válasza:
100%

azért van, mert a GDR3 csak a fejlesztők számára érhető el hamarabb.


ha mégis fel akarnád rakni, szükséged van egy ingyenes app studio regisztrációra, és a telefonodon is engedélyezni kell, hogy a fejlesztőknek szánt előzetes kiadásokat lehessen telepíteni. ezt megteheted számítógépről, ha ferakod a windows phone SDK-t, vagy ha letöltöd a store-ból a preview for developers app-ot. ezután már látni fogja a frissítést.


hivatalosan a nokia modellekre a Lumia Black update érkezik majd, de azt a szolgáltatóknak is jóvá kell hagyni, ami nem egy gyors folyamat, én csak 2014-ben számítanék rá.


[link]

2013. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl az Amber frissítést is 1-2 hónap csúszással engedték Magyarországon ...
2013. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!