Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S3 mini véleményetek?

S3 mini véleményetek?

Figyelt kérdés

írtam már ki ugyan egy kérdést, amiben mindenki Xperia L-t, P-t ajánlott.

Viszont azok véleményére is kíváncsi lennék, akiknek Galaxy S3 minijük van! Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi, akik a műszaki dolgokkal is kicsit tisztában vannak. Nem game telefonnak akarom használni :).



2013. nov. 5. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel Androidos, gyakran fagyogat, belassul. Ettől eltekintve szép telefon.

Az árát tekintve...hát...te tudod, mennyit tudsz rászánni.

2013. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

49ért már láttam újat, használtan 45 nél többet nem adnék érte.

De a P is fagyogat nem?

2013. nov. 5. 10:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Pt meg 52 ért újonnan a gsmtől
2013. nov. 5. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden Android-os teló fagyogat igazából. Ha fagyásmentes telót szeretnél, akkor iPhone, vagy Windows Phone.

Viszont ezekből nyilván kisebb a választék.


Szóval Androidnál számítani kell rá, hogy időnként újra kell indítani, időnként lefagy, stb... Ez ilyen sajna.


Viszont van választék.

2013. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Osynho ***** válasza:

"Mivel Androidos, gyakran fagyogat, belassul."


Ez valamiféle axióma lenne? :D

2013. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos lassan már az.. :)


Én nem igazán találkoztam Androidos telóval, ami ne fagyogatott volna, vagy ne panaszkodtak volna arra,hogy belassult, stb...


Családban is van, kollégáknak is van, és hát mindenki panaszkodik. Sőt, fura, de a cégnél nálunk a néhány Samsung S2-t azért cserélték le mert "elfáradt" :D Ezt nem is értettem.... pedig tök fura volt, mert egyre több baja lett, Szoftveres reset után is lassú maradt stb... szóval nemtom...


Nekem Lumia 710 van, 2 éves, egyszer sem fagyott, ugyan olyan gyors és stabil, bármilyen sok hülyeséget telepítek rá.

Feleségemnek iPhone 4 van, szintén ilyen.


Van még egy Galaxy Tab2 otthon, ami androidos, és hát...na... :) Nem szeressem..

2013. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Osynho ***** válasza:

Hogy te nem találkoztál még ilyennel, az lehet. Attól még léteznek ilyenek. Nekem is volt pl egy One S-em. De a Nexus-ok se szoktak, vagy pl haverom One-ja se. stb stb.


Hogy egy gyártó rosszul írja meg a saját telefonjára az oprendszert, az még nem feltétlenül magának az androidnak a hibája.

2013. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet...


kollégám a HTC Desire-t adta el, mert nagyon rossz teló volt, pedig az elején imádta. Most egy Nexus van neki, és már gondolkodik azon, hogy szabadul tőle, mert minél intenzívebben használja, annál több vele a gond.


Egyébként szerintem ezt nagyban befolyásolja a sok szemét, rosszul megírt, kontroll nélküli szoftver, amit le lehet tölteni a Google play-ről.

2013. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kanyarodjunk vissza az eredeti kérdéshez :)
2013. nov. 5. 15:13
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem s3 minim van, és igen, néha lefagy, de nem kell újraindítani, maximum 1 perc, amíg újra formába jön... én nagyon szeretem, kellően nagy a képernyője, jól megy rajta a net, gyors a facebook, instagram, youtube, stb. jól lehet vele fényképezni, videózni, a hanganyagok, fájlok gyorsan működnek, tehát én nagyon szeretem. :) nem tudom, hogy pontosan mire kellene neked, de mindenképpen ajánlom figyelmedbe!
2013. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!