Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassu a net a telómon! Mit...

Lassu a net a telómon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy ace 3-am és nagyon lassú rajta a internem meg minden más amihez kell net(pl:youtube).Pedig a számítógépen gyors a net...egy youtube vidit sem tudok meg néznik olyan lassú...mit tegyek?

2013. nov. 5. 14:31
 1/3 anonim válasza:

Nekem is pont ez a probléma a galaxy ace 3 al. :S Mikor megvettem, már akkor lassú volt az internet ezért vissza vittem és kicserélték. utána az új telefon 1 honapig rendesen müködött az internet, de most megint az a baja mint a másik ace 3 nak,hogy nagyon lassú az internet.:S nem tudok rá megoldást sajnos.


Csak azt szeretném kérdezni hogy neked sikerült-e megoldani a problémát?

2013. dec. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon de néha gyors a net néha pedig nem...néha ugy működik hogy ujra inditom a telot...vagy a wifit ki be kacsolom...
2013. dec. 6. 07:16
 3/3 anonim válasza:
Na fasza...xd enyemen is ugyanez.. es mar rohadtul idegesit:/
2014. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!