Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy S4 mini?

Samsung Galaxy S3 vagy S4 mini?

Figyelt kérdés
NETEZESRE JATEKRA KENE.. EZEN A KET KESZULEKEN GONDOLKOZOM....
2013. nov. 5. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
S4 Mini
2013. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a kérdésedben ez nem szerepelt, de az xperia sp-t ajánlom mert a két mag ellenére mindkettőnél erősebb, és kb 10 ezerrel olcsóbb is.
2013. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát....Nagyjából azonos szinten vannak.Ha az S3-ból az LTE verziót vennéd (GT-I9305)akkor az viszont ha a GT-I9300-at akkor inkább az S4 mini.
2013. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

xperia sp t is neztem...

csak sajna ugy akarom hogy eladom a laptopom es annyira xperia sp re szerintem azar nem erne meg...

2013. nov. 5. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:

S4 Minire megérné?


Majdnem a legerősebb 2 magos van az SP-ben könyörgöm, 1 GB RAM bőven elég, kamera jó, nem laggos fos, mint a Samsung.. A Sony nem pakolja tele minden baromsággal a telefonokat, mint a Samsung, így jóval gyorsabb..

2013. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20:07 Végre egy értelmes ember! Olyan sokan vannak, aki szerint a négy mag mindenképp erősebb mint akármelyik kétmagos. Na meg a sok elvakult, hozzá nem értő samsung fan... Egyszer le is pontoztak, amikor azt írtam, hogy az s3 egy túlárazott szar, 10 ezerrel olcsóbban ott van az xperia sp és erősebb is. Na meg a samsung megbízhatóság. Majdnem mindenki áradozik hogy milyen jó a samsung. Hát nézz szét a gyk-n, a legtöbb problémával kapcsolatos kérdésben samsung telefon a tettes. Ezt a saját bőrömön is tapasztaltam, nem egy samsung okostelefonom volt. Bár talán a note széria tűrhető.
2013. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!