Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha a telefonommal...

Mit tegyek ha a telefonommal valami baj van?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a telefonom nem indul el? Egyszer észrevettem hogy bekapcsoltam a telefonomat és a bekapcsolás után 1 perccel kiír ilyesmiket:a böngésző leáll,az apex.launcher leáll... meg sok ilyesmit és hiába nyomom "OK" akkor is újra és újra kiírja ezeket... nagyon idegesítő és nem tudom mit csináljak.. Rögtönösen kikapcsoltam a telefonomat (Galasy S Gt-19000[samsung])és amikor el akarom indítani akkor amikor tölt be akkor úgy marad és csak tölt (biztos nem kapcsolodik be mert 3órán át ugyhagytam és semmi..)És hát ez a bajom :S :S remélem ti majd tudtok nekem segíteni :( Előre is köszönök minden választ!
2013. nov. 5. 20:04
 1/3 anonim válasza:

cserelje sowtvert vagy tedd ujra!!

es menni fog.

2013. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy megkérdezem de nem nagyon értek a telefonokhoz :S :S és nem tudom hogy kell megcsinálni amit mondtál :(
2013. nov. 5. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

csinálj factory resetet, nem nehéz , minden adat elveszlik a mobilodról:

[link]

ezért a fél perces műveletért egy rafkós mobilboltos elkérne 2-3ezret is

2013. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!