Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e valahol okostelefon-kere...

Van-e valahol okostelefon-kereső oldal, ami szűrhető teljesen részletesen, pl. fizikai felvevő-lerakógomb, vízállóság, esetleg melegedés, ilyesmi?

Figyelt kérdés
Jó, a melegedést csak poén helyett írtam, de nem ártana ilyen mélységekig szűkíteni a kört... Igen, telefonvásárlást fontolgatok, és teljes a bőségzavar. Találtam már ilyen telefonválogatókat, de egyrészt nem emlékszem a megfelelő szóra sem, másrészt nem voltak naprakészek nagyon, ráadásul ilyen paraméter, hogy hangposta meg truetone csengő már csak ne legyen... Kérdeztem volna inkább tőletek, "melyik az a telefon, ami...", nem? :)

2013. nov. 5. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

én ezt ismerem, elég sok paraméter alapján kereshetsz :

[link]

2013. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 b95 ***** válasza:
írd le a szempontjaidat. :-)
2013. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2013. nov. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!