Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik androidos telefonra...

Melyik androidos telefonra igaz ezek közül minél több?

Figyelt kérdés

Csökkenő fontossági sorrendben, először a szinte kötelezők:


Nem mai csirke, de helytáll mint vas

xda-fórumon népszerű és támogatott (nyilván romokkal főleg)

Fizikai felvevő-lerakógomb (lemondhatok róla, de attól még nagyon szeretem)

Sima miniusb lyuk (amihez mindig van plusz kábeled valahol)

Simán csak perfekt fényerő-szabályzás és kültéri láthatóság

Betekintési szög miatt nem fárad a szem

SDXC bővíthetőség

1G RAM, 1G belső tár legalább

Üzemidő okés, legrosszabb esetben is legalább 6 óra

Semmi gikszer (gyenge/torz kihangosító, gombok kiesnek, szétszedhetetlen, eső megöli, leejted vége, karcolódik, belső mem vagy a ram belassítja, stb...)

GPS legalábbis megbízhatónak mondható

Front kamera

Betűpötyögéshez állóban is kényelmes szélesség, fektetve pdf olvasáshoz elviselhető magasság


Ilyen színek száma meg kamera felvételi paraméterek hidegen hagynak, magok és órajel is kb 1GHz 2mag szinten elég kellene legyen bőven, GPU játékra nem kell. Gyári szoftveres extrák nem érintenek. :)


2013. nov. 5. 22:19
 1/4 b95 ***** válasza:

most hirtelen a HTC HD2 jutott eszembe:

- helytálló hardver

- XDA-n népszerű

- fizikai hivásgombok


gyárilag WM van rajta, de tehető rá android (meg sok más is)


viszont ebben nincs előlapi kamera, csak 448 MB a RAM, az SDXC-t nem támogatja, csak a HC-t (vagyis 32 GB-ig), a belső tárhely csak fél GB.

2013. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kell az 1G ram, meg az 1G internal is, mert egy ááállat vagyok, és nem akarom sdext+swap partíciókkal pazarolni az sd méretét, élettartamát és az üzemidő meg a sebesség csökkentése se cél, és jobb ha trükkök nélkül elégséges pda a kicsike. Azért a HD2 közelít, használt ár amit találtam, az magasnak tűnt kicsit... A front kamera hiánya nem akkora gond.
2013. nov. 6. 13:34
 3/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Így kapásból a HTC Sensation ugrott be, nézd meg mennyire tetszik. A legtöbb pont illik rá.
2013. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit borsosak még ezek nekem, tehát ha bárkinek van szeretett, olcsóbb, hasonló típusa, kérem, ossza meg velem! :)
2013. nov. 28. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!