Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt 1 netes díjcsomagom, a...

TifannyASD kérdése:

Volt 1 netes díjcsomagom, a netstart, ami az új (androidos) telefonban nem működik, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Régebben úgy neteztem hogy elküldtem a 1430ra a netstartot, ez még a régi telefonomon volt, aztán kaptam egy olyan sms-t hogy be van kapcsolva...onnantól kezdve én tudtam hónapokig netezni..most meg hiába küldöm azt írja hogy egy másik szolgáltatás miatt nem tudják bekapcsolni!Ezt persze megpróbáltam a régi telefonommal is elküldeni, de nem ment! Ha meg mást küldök el (ami persze megint alkalmas lenne netezésre) arra meg azt írja hogy a hívásforgalmi tájékoztató technikai okok miatt nem elérhető. Azt remélem hogy vannak itt okos emberek akik virtuálisan tudnának segíteni és megspórolnának egy utat a T-mobilehoz! :)
2013. nov. 5. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
mért akarod bekapcsolni, ha már egyszer megvan(legalábbis nem írtad, hogy idő közben lemondtad volna). másik meg szerintem ha nem akarsz 10ezreket fizetni, akkor el is felejtheted a netstartot...
2013. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, a telefonszámoddal regelj be a T lapjára és nézd meg, milyen szolgáltatások vannak a kártyádon.
2013. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!