Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 MB adatforgalom kb mennyi?

100 MB adatforgalom kb mennyi?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy szeretnék mobilnetet, és ezt a csomagot néztem ki. Havonta 100 MB, napi kb 6 óra max amit a mobilnettel használnék, hetente 4 nap. Elég lesz erre? Csak internetre kéne (Fb, google, ncore nézés, ilyenek. /bocsi ha rossz kategória,/

2013. nov. 6. 14:29
 1/4 TaKy99 ***** válasza:
Ha, nem nézel videókat és nem mobilnetről frissíted a telefond programjait, tehát tényleg csak netezés és kommunikáció, akkor elég.
2013. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy maga az android is adatforgalmat generál van mikor elég sokat.100as csomag nem lesz elég 500as kell sajna legalább.100mbossal is sprórolósan kellett lenni mikor windows mobileon interneteztem pedig az csak akkor használt netet mikor néztem is valamit opera minivel.
2013. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TaKy99 ***** válasza:

"Az a baj hogy maga az android is adatforgalmat generál van mikor elég sokat."


Ellenben be tudod állítani, hogy a frissítéseket (ezek generálják a nagy adatforgalmat) csak wifiről töltse le!

2013. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Play frissités wifin alap.De más forgalmazást os szokott csinálni kikapcsolt szinkronizálásnál is hogy mit azt nem tom csak mellette van hogy android os
2013. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!